Не убијајмо 1300 каплара поново

Quoted post

marakana

#16 Re: Re: Re: Ogorcen na sve

2013-04-27 12:01

#15: Aj sad drvlje i kamenje - Re: Re: Ogorcen na sve

Sram tebe bilo! Hoces i ti kao tvoj srodnik Vladan da samaras decu i da im branis da sami odlcuuju o svojoj sudbini? Alo bre, nemas ti prava njima da pricas o tome! Ta deca za razliku od tebe imaju obaveze, ta deca uce, ta deca nemaju vremena da skupljaju ostale drugove koji jedni zive u A drugi u B treci u C, a cetvrti u Z mestu bre! Dveri nemaju nikakve veze, a i da imaju, pitam se sta se svi toliko plase tih Dveri? U cemu je problem? Ja glasam za MARAKANU, ali vidim da ovi sto glasaju za vlast, da se mnogo plase ovih iz DSS i Dveri... Ja ne razumem razlog...

P.S. Cirilicom se ne odgovara onima koji to ne zasluzuju!

Odgovori

Aj sad drvlje i kamenje

#19 Re: Re: Re: Re: Ogorcen na sve

2013-04-27 12:31:18

#16: marakana - Re: Re: Re: Ogorcen na sve

Meni kad se neko obrati sa ALO i BRE sve mi bude jasno. Ja nikog ne samaram niti cu, Gospodina SRedojevica nisam poznavao kao ni ti verovatno. Sto se tice dece svaka im cast na tolikom ucenju mada ja  znam mogo ucenih ljudi koji su kroz svoj zivot pored mnogobrojnih obaveza stizali da ukljuce mozak a ne da kusaju ono sto im je servirano BRE!  I ja sam isao u ljisku gimnaziju i to skoro tako da znam kako je itekako moguce imati svoje misljenje u tako mladim godinama. Sta znaci "Glasam za Marakanu"? ALO,pravda za tebe i slicnima tebi, BRE!!! I pozdravi KOSTUNICU I STRAREŠINSTVO,kaži im da ja nisam loš lik....MNOGO SAM SE UPLAŠIO; BRE!