Podrska Sasku

Quoted post


Gost

#6

2013-05-24 08:12

Saško je moj brat i prijatelj i svedočim da je porodičan čovek koji samo želeo da zaštiti svoju ženu i dete. Treba da bude oslobođen svake krivice. Zar mu nije dovoljna kazna to što će ovu tragediju dugo vremena nositi na svome srcu. Ni kriva ni dužna porodica Bogeski preživljava traumu jer im je neko u sred noći ušao u stan i napao vlasnika koji je ga je zatekao u provali. Bože molim te daj im snage i neka Tvoja pravda pobedi!

Odgovori

Endzi

#939 Re:

2013-05-25 14:07:58

#6: -

E,bas tako....G.Saska ne poznajem ali svako od nas danas,sutra ne daj Boze moze da se nadje u takvoj situaciji..situaciji koja mimo nase volje okrece jednoj porodici zivot naopacke...Nije problem u nama..kod nas bar nikad nije bio problem osuditi nekoga i uvek su prisutni oni komentari "ja bi to ovako...",licno sam prestravljena kad nesto cujem da susne u toku noci i milion puta sam pomislila ne daj Boze kad bi neko nocu provalio pa tu covek ne mora biti besan..strah za ukucane i sebe nadvlada svaki razum...Problem je generalno u nasem zakonu,kad bi on bio malo sredjeniji,stroziji..pa i taj lopov kad bi krenuo u provalu dva puta bi razmislio...g.Sasku je dovoljna kazna sto treba do kraja zivota da zivi sa cinjenicom da je ubio nekog a da i dalje ostane "normalan" otac,muz,prijatelj.....U svakom slucaju pravda treba da se trgne a jedna velika podrska sa moje strane porodici Bogeski...jer zaista svako od nas je mogao biti umesto njih...

Mića Mićoni

#1868 Re:

2013-05-27 12:34:05

#6: -

This is a movement like the youth
The young people of the day saying
This is what this is about
And if we don’t take it serious
Do you know where it’s gonna escalate?

Poželimo Sašku dovoljno snage i energije da preprodi ovu tragediju koja ga je zadesila.

Maca

#2345 Re: Prenesite Sašku sve naše želje snadom da će biti oslobođen !

2013-05-28 06:24:32

Re: Prenesite Sašku sve naše želje snadom da će biti oslobođen !

Takođe, prenesite pozdrave njegovoj ženi i adminima grupe "Podrška Sašku - bezbednost kućnog života"( u to vreme kada sam ja skupljala potpise 24.05. smojim prijateljima i kada sam banovana bila je ona admin grupe, neobjašnjeno je mene i a sada i Duška Velkovskog izbacila iz grupe.Nas, koji smo samo mi skupili oko 10.000,00 ( desethiljada) potpisa. Nije nam poznat slučaj da nekome bratski pomažeš a da nas njegova žena sa svojim adminima izbacuje iz grupe.To je neljudski snjene strane, čak sam joj i pisala, ali nisam udostojena odgovora. A Sašku želim sve najbolje i daće Bog da bude oslobođen a njegovoj ženi svaka čast na  neljudskosti !


Gost

#2692 Re:

2013-05-29 07:56:33

#6: -

NEVINOST SAŠKA NIJE UPITNA! I JA SE MOLIM ZA NJEGA I NJEGOVU OBITELJ, I NADAM SE DA ĆE PRAVDA POBJEDIT!

MS

#3398 Re:

2013-06-06 18:13:16

#6: - Uopšte nije važno čiji je prijatelj, da li je porodičan čovek ili samac, čak ni to da li je dobar ili loš čovek. Svako, baš svako ima prava na samoodbranu i odbranu lične imovine, posebno ako je napadnut u svom domu.