Podrska Sasku

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska Sasku


Gost

#926

2013-05-25 13:26

Pomozimo coveku!Zakon koji pomaze lopovima,ubicama postenog sveta,mora da se promeni.Sta ce napozvani stranac sa monstruoznim idejama u bilo cijem posedu?!Oslobodite nevinog coveka!

Gost

#927

2013-05-25 13:28

trebalo bi potpisivai i peticiju za promenu zakona da ne bi za svakog postenog coveka potpisivali peticiju

Gost

#928

2013-05-25 13:34

Privatna svojina je blagoslov od Boga i ona svedoci o dobru koje smo ucinili drugim ljudima,zato onaj ko upada na privatni posed u svakoj normalnoj zemlji stavlja ,,glavu u torbu,,Ovde niko nije ubijen kako to pisu nepismeni novinari.Jedna osoba je izgubila zivot tokom vrsenja krivicnog dela,a mi svi dugujemo gospodinu Bogoskom i da nije ucinio nijedno dobro delo ovo je dovoljno ,jer izvrsilac vise nece ugrozavati nikog. Kada ovo shvatimo moci cemo najzad da zakoracimo u kapitalizam iz sada ,u sustini jednog feudalnog sistema.Gospodin Bogoski,nadam se jednog dana ce biti nacelnik beogradske policije kada o tome budemo mogli ,mi ,gradjani Beograda da odlucujemo kako to mogu i svi gradjani EU.Zbog svoje odlucnosti on je nas heroj,a sudija koji mu je odredio pritvor treba da bude razresen kao bruka za sudijsku profesiju i zivi dokaz negativne selekcije.Ukoliko se to ne desi ova je zemlja zrela za medjunarodni protektorat.

Gost

#929

2013-05-25 13:35

Svako normalan bi uradio isto . Coveka treba momentalno pustiti i da mu Toma dodeli neki orden !

Gost

#930

2013-05-25 13:37

Nikako u zatvor zbog samoodbrane!!!!!

Gost

#931

2013-05-25 13:38

Dosta je bilo.Zakon štiti kriminalce ,lopove,prevarante,silovatelje.MENJAJTE SISTEM,IDIOTSKE ZAKONE inače ova država nema budućnosti.Ako osude Saška ustanimo ljudi Čaša se prepunila!!!

Gost

#932

2013-05-25 13:46

Naravno da treba čoveka spasiti zatvora. On je odbranio svoju porodicu.

Gost

#933

2013-05-25 13:51

.a šta je s' krivičnim prijavama,za lopine iz vlade,tajkune,poznate njuške,kod kojih može da se nađe i kokain i nikom-ništa pijane 'organe vlast'-koji voze po Skupštinskim stepenicama,gaze decu po ulici,'tatine sinove,koji ubijaju,po ulicama nedužne ljude,za krivična dela veleizdaje?!!!!
znamo koliko su oni unesrećili-od sobraćajki,pa nadalje...pa ' slučajna' upucavanja,od strane policije...?!!!
SVAKO KO MISLI DA MOŽE DA 'PROĐE',NEK' DOĐE KOD MENE,NA VRATA...BAŠ BIH VOLEO DA VIDIM TOG 'JUNAKA' ...
TEL. IN PRIVATE

Gost

#934

2013-05-25 13:55

Svaki komentar je suvišan! Pustite čoveka!
Gost

#935 Re:

2013-05-25 13:56

#9: -

Bravo za komentar!!!


Gost

#936

2013-05-25 13:58

Čovek je branio svoj dom i porodicu od osobe koja ima debelo izraženu kriminalnu volju i celu istoriju prekršajnih i krivičnih presuda. Sramota je ako bude proveo i jedan dan u zatvoru.

Gost

#937

2013-05-25 14:02

Samoodbrana!

Gost

#938

2013-05-25 14:06

Sam čin ubistva za Saška je doživotna kazna, iako sve upućuje da nije bilo izbora. Država nema tu šta da doda i treba odmah ga oslobodi.
Endzi

#939 Re:

2013-05-25 14:07

#6: -

E,bas tako....G.Saska ne poznajem ali svako od nas danas,sutra ne daj Boze moze da se nadje u takvoj situaciji..situaciji koja mimo nase volje okrece jednoj porodici zivot naopacke...Nije problem u nama..kod nas bar nikad nije bio problem osuditi nekoga i uvek su prisutni oni komentari "ja bi to ovako...",licno sam prestravljena kad nesto cujem da susne u toku noci i milion puta sam pomislila ne daj Boze kad bi neko nocu provalio pa tu covek ne mora biti besan..strah za ukucane i sebe nadvlada svaki razum...Problem je generalno u nasem zakonu,kad bi on bio malo sredjeniji,stroziji..pa i taj lopov kad bi krenuo u provalu dva puta bi razmislio...g.Sasku je dovoljna kazna sto treba do kraja zivota da zivi sa cinjenicom da je ubio nekog a da i dalje ostane "normalan" otac,muz,prijatelj.....U svakom slucaju pravda treba da se trgne a jedna velika podrska sa moje strane porodici Bogeski...jer zaista svako od nas je mogao biti umesto njih...


Gost

#940

2013-05-25 14:09

Ko je Sašku kriv što nije pripadnik ni jedne navijačke bulumente!.....Al'..dobro,to nije isto..Saško se "drsko usudio da odbrani svoju familiju",zato je u pritvoru..za razliku od momaka iz tih grupa,koji imaju po 10-15 neprocesuiranih krivičnih prijava,lemaju i ubijaju po gradu...a kao kaznu dobiju to da 15 minuta stoje u ćošku...

Gost

#941

2013-05-25 14:09

Nisam želela da mi se ime javno objavi jer sam sudija.Nije nam dobar zakon u regulisnanju pitanja samoodbrane. Ni drugi zakoni ne valjaju,zakone uglavnom pripremaju ljudi iako i pravnici među njima, koji nemaju prakse u tim oblastima, za poslanike koji zakone usvajaju da ne govorim. Sudije imaju naujednačenu praksu, a previše posla, nezaštićeni su, mene na mom poslu svako može ubiti, jer sud nema ni portira ni obezbeđenje.

Gost

#942

2013-05-25 14:13

Budimo humani
INA

#943

2013-05-25 14:14

LJUDI U PITANJU JE I NASE SUTRA !!!! SVAKO MOZE DA DODJE U TU SITUACIJU I STA ONDA????? AKO SE ZAKON NE PROMENI STRASNO...NA ZALOST NA SASI SE LOME KOLA ALI OD NEKUDA SE MORA KRENUTI,,,PODRZIMO GA NAJISKRENIJE.NEKA PRORADI LJUDSKA SVEST....DOSTA JE BILO ZAR CE MO DOZVOLITI DA NAM DECA ZIVE U BEZVLASCU....OTVORITE SVOJA SRCA VREME JE ZAR NE...PODRSKA
Македонец

#944

2013-05-25 14:24

Цела МАКЕДОНИЈА е со тебе ! Издржи ! Ако има правда ќе бидеш на слобода ... Подршка до тебе МАКЕДОНЕЦУ !!!!

Gost

#945

2013-05-25 14:26

Dosle su cudna vremena... Nemamo pravo da u svojoj kuci stitimo svoje najmilije!!! Demokratija je otisla u suprotnom pravcu i stiti kriminalce...

Gost

#946

2013-05-25 14:29

No koment !

Gost

#947

2013-05-25 14:34

svakako da se Sasko oslobodi sto pre i brani pred sudom sa slobode .

Gost

#948

2013-05-25 14:41

to je prastari zakon,koji još i danas važi u mnogim zemljama u svetu.ako neko nepozvan uđe na tvoje imanje,i uz to sa lošim namerama,imaš apsolutno pravo da mu radiš šta hoćeš.tj da pucaš,batinaš il šta već.a u svetu se to zove samoodbrana!i NIJE kažnjiva zakonom!
Бели Орао

#949 Re:

2013-05-25 14:43

#944: Македонец -

Ја сам брате потписао, а ти покрени петицију за ослобођење Владике Јована и скупите барем пола потписа колико смо ми скупили за Сашка.


Gost

#950 Re:

2013-05-25 14:47

#5: different -

ali ne zaboravi da je provalnik ISTO TO PRAVO NA ŽIVOT hteo oduzeti (prdpostavljam) i branitelju svoje porodice.žao mi je što je provalnik umro (samo zbog Saška) ali da se naplaćuje oko za oko i šaka za krađu...lopovi bi 3 x   razmislili pre provale!