Петиција за враћање обавезног војног рока

Quoted post

mrzovoljni

#479 Re: Ne treba redovna vojska

2013-05-28 06:25

#432: Nosite se u pizdu materinu, budale! - Ne treba redovna vojska

sto jes jes ...pun mi je kurac i ovih balvana iz bosne i ovih kosovara...a mi  da ih branimo ,,,svako na svoje i mrs' u pizdu materinu...smradovi se infiltrirali.... i razmnozili kad prosetam beogradom ko da sam u hrvatskoj a ne u srbiji...ove kosovare i ne razumem sta mumlaju nema razlike izmenju njih i siptara

Odgovori

Kosovac a ne Kosovar

#484 Re: Re: Ne treba redovna vojska

2013-05-28 13:12:14

#479: mrzovoljni - Re: Ne treba redovna voj
Kosovac a ne Kosovar. Kosovar je albanska rec a Kosovac srpska. Ne znas ni da pises, ne znas ni srpski jezik a znas da seres o tome ko kako prica. Moj deda je poreklom sa Kosova i znas sta nije prodao svoj stan. Stan je dobio od opstine i posle je otisao do opstine i predao im kljuceve od stana. Dosao je u Beograd, lepo podigao kredit i radio sve kako treba. I to je otisao sa Kosova jos dok je bila SFRJ. A ko brani tebi i tvojima izvolite prodajte kucu i stanove pa zivite u nekom manjem mestu u cemu je problem? I naavno da ce Kosovac pricati svojim dijalektom, Nislija svojim, Crnogorac svojim, Vojvodjanin svojim, Krajisnik, Srbin iz Bosne svojim jer je to i normalno! Nije ovo republika Beograd! A tebi ako smeta ta raznolikost koja se prica u Beogradu i ne mozes to da podneses prodaj to sto imas i seli se! Samo ne znam gde ces jer ako odes u Sumadiju ili na jug Srbije moraces na taj dijalekat da se naviknes. Pozz!