Za stipendiju prosek 8,5, kao i do sad!

Quoted post


Gost

#10 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-12 14:57

#9: - Re: Re: Re: Re:

Kako gde je problem? Uzmem sada kredit jer nemam prosek 9, i sledecu godinu ne ocistim, moracu ga vratiti. Ili, dobijem sve 6ice, pasce mi prosek i moracu vratiti kredit. Ma, mnogo su oni pametni, znaju da im niko nece kredit uzimati ako i tu dignu prosek.

Odgovori

Neko mnogo lud

#32 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-12 21:50:07

#10: - Re: Re: Re: Re: Re:

Ok, samo konstatacija na tvoj komentar (iako sam protiv ovih gluposti oko menjanja zakona).. :D Rok za zavrsetak studija ti je 4,5 godina kako ne bi vracao kredit.. :D tj. ako u oktobru lupam 2013. godine upises apsolventsku godinu imas rok do aprila 2014. da zavrsis faks da ne bi vracao kredit.. :D Pre 2-3 godine se menjala granica za kredit pa se niko nije bunio.. :D bilo je da onaj ko ostvari izmedju 7,5 i 8,5 vraca pola kredita, a i to je pozamasan prosek, da se ne lazemo pogotvo na nekim fakultetima BU.. :D
Samo je strasna sramota sto ce u taj isti zakon ubaciti i to da studenti privatnih fakulteta mogu da apliciraju za iste drzavne kredite i stipendije i vidite njihov prosek ce se rangirati koliko i nas, to je najveci problem u tom slucaju.. :( jer za stipendije ne gledaju imovinsko stanje, a za kredite gledaju (javljace se oni paradoksi studiram na singiju, a prihod domacinstva 0).. :D no, ja to gledam sa vedrije strane.. :D svaki jing ima svoj jang.. :D