Za stipendiju prosek 8,5, kao i do sad!

Quoted post


Gost

#77 Re:

2013-06-15 10:45

#65: Brucos -

ŠTA TI BRE PRIČAŠ???? KOJA DRUGA MANJINA??????????????????????????????????????????????? ŠTA SLOVACI ILI MAĐARI DOBIJAJU OD OVE DRŽAVE??????????!!!NIŠTA!!!! OSIM TOGA ŠTO ZASLUŽE KAO I S R B I !! !!!!SRAMOTA!!!!!!!!!  JEDVA ČEKAM DA ODEM IZ OVE ŠUGAVE SRBIJE!!!!!!!!

Odgovori

Pravda

#84 Onda idi.

2013-06-16 13:04:23

#77: - Re:

 

Sta bre seres!! Manjina i stranih drzavljana pun k u domovima! Da strani drzavljani ne placaju mozda porez ovoj drzvi? Ne nego izmuzu Srbiju, pa se zale kako je zemlja sranje. Bosanaca i crnogoraca na svakom cosku, moras njima da se obratis za dom. Koleginica(strani drzavljanin, necu reci odakle je) nije upisala faks i zalila se zbog nacionalizma, eno je na budzetu. Kako bre?! Druga koleginica(isto strani drzavljanin) prima stipendiju 30 000. Ej! Od poreza mojih roditelja! Bagro! Idi bre! Ne trebas mi ni za k! Nemoj samo da pricas gluposti kada vam je sve dato, a drzavljanima Srbije, koji su rodjeni ovde, ciji roditelji rade ovde i placaju porez, nista! Onda te pitam.. Ako je strancima (okolina i dalje) sve dato, a drzavljani Srbije to placaju, i oni na kraju odu iz zemlje.. Kuda to vodi? O kojim pravima pricas rodjace eeeeej! Nisam nacionalista, naprotiv, ali mi je pun K bagre!