PETICIJA DA DIPLOMIRANI UCITELJI MOGU DA SE ZAPOSLE

Quoted post


Gost

#24

2013-06-28 12:04

dragi magistre, ovde se mi KAO borimo za neka prava, a ti ljudima trujes volju. umesto kao skolovan covek da se pridruzis nama i da zajednicki pokusammo da ako je moguce da ispravimo, ti hoces da kazes da je to nepravedno i da treba da zavrsavamo master. sto se tice ispita, nemoj da mislis da su nasi maciji kasalj.. o informacijama i stanju na fakultetima mi najbolje znamo, a ne ti.... nss ovde 500 smo GLUPI :) i da ne zaboravim, ti ih zamaras, a ja ih PODRZAVAM :)

Odgovori


Gost

#25 Re:

2013-06-28 13:26:48

#24: -

Konacno da se slozimo. Naravno da podrzavam vasu borbu. Ne trujem niciju volju, nego sam samo hteo da ukazem na to da tako sto cete zasnivati protest na prethodnim generacijama, odnosno na nama sto smo ostali u 20. veku, necete nista uraditi. I mi smo imali par takvih inicijativa i samo su nadrljali oni koji su pokusali da budu vodje i imali najbolje ideje. Zato, ako si pazljivo citao moj komentar, lepo vas 500 tastature u sake pa kod advokata, zastitnika gradjana i ostalih pa lepo podnesite tuzbe protiv fakulteta, jer cak ni drzava nema prava da jednostrano menja ugovor. Pokusaj da mi ne odgovoris nista na ovo, nego da se cujemo kad sve ovo prodje, da ne bi vise zamarao nas 501.