Peticija za izgradnju Doma zdravlja u naselju Stepa Stepanović

Quoted post

Troll

#3 M

2013-07-31 10:58

Mnogo vi hocete: stanove na vreme, obecani trzni centar, necete pumpu da se trujete, hocete kvalitetne radove, preteraste ga.

Odgovori


Gost

#5 Re: M

2013-07-31 13:28:06

#3: Troll - M

Necemo mi mnogo, samo da ispostuju ono za sta su debelo placeni. Ni manje ni vise, tacno i samo onoliko koliko su obecali. Ako su preuzeli obavezu neka i ispune ono sto su rekli kada su nam uzimali pare.

 


Gost

#23 Re: M

2013-08-12 10:05:00

#3: Troll - M

Sjashi! upuceno tom Trollu na pocetku.


Gost

#35 Re: M

2013-08-15 09:23:37

#3: Troll - M

Ништа ја НИСАМ "добио": дао сам готов новац и чекао 18 месеци да ми предају стан. Станови оваквог квалитета на сличним локацијама НИСУ скупљи. НАПРОТИВ, МОГУ СЕ ДОБИТИ ЗА 1000 ЕВРА ПО М2. Нико њима стан не би купио да они нису приказивали сву "инфраструктуру", да намаме купце, а онда МИСЛЕ ДА ЗАШТИЋЕНИ МОГУ ДА ВАРАЈУ.

ПОНАВЉАМ:  СТАНОВИ  НИСУ  ЈЕФТИНИ, ПОСЕБНО КАДА СЕ УЗМЕ У ОБЗИР СЛАБ КВАЛИТЕТ ГРАДЊЕ И МАТЕРИЈАЛА. ПВЦ прозоре  данас  стављају САМО за сиромашне и обесправљене.

Изгледа да је "троли" задужен да "минира" изношење оцена и  истина о резултатима оних који стоје иза пројекта  Степа, и од тог пројекта су се окористили.

Драге комшије, без побуне, ми нећемо остварити своја права и заштитити своје добро плаћене материјалне и друге интересе.

Nena

#43 Re: M

2013-10-28 12:26:13

#3: Troll - M

Nadam se da je ovo ironija na sve ono što kao kupci stanova doživljavamo od kada smo poverovali lažima kojima su nas obasipali sve dok nismo dali pare.