Peticija za smenu direktora KCNS, dr Andreja Fajgelja

Quoted post

ja

#122 Re:

2013-10-22 20:44

#11: Indijanac -

Koji bi bio koncept takvog umetnickog dela? Gejevi kradu pare od ljudi, kao sto to radi crkva? Malo si promasio...

Odgovori

Indijanac
Gost

#123 Re: Re:

2013-10-23 00:19:03

#122: ja - Re:

Ma koncept je potpuno nebitan. I ne kazem da gej populacija ima takvih losih osobina kao sto nazalost ima danasnja crkva, samo kazem da je uvreda uvreda i da je treba osuditi bez obzira kome je upucena. Isto tako svakom treba omoguciti slobodu izrazavanja bez obzira koga napada. Iz tog razloga ne vidim sta je tu promaseno. Pokusajte indukcijom da od mog primera dodjete do opsteg pravila koje se primenjuje na svakoga jednako, bez obzira da li je taj neko gej, antigej, hriscanin, antihrist ili bilo sta drugo. I tema bi mogla da bude npr ismevanje egzibicionizma jednog dela gej populacije. (Nemam nista protiv homoseksualaca, i ne zelim da se moji komentari tumace kao homofobni, ali moje je misljenje, a jednako i velikog broja ljudi koje ja poznajem, da se jedan broj gej aktivista previse eksponira u javnosti zahtevajuci svakakva prava i time samo pogorsava odnos drustva prema homoseksualcima i stvara nepotrebne tenzije).