Vratimo malu Jovanu

Quoted post

srbijanka

#412

2013-10-29 08:24

Ne znam ko i kome smesta i sta se desava u njohovom kolektivu,ja samo znam da je naneta velika nepravda pre svega Jovani a onda i mojoj deci i celoj nasoj porodici.Sto se mene tice u ovom trenutku me zanima samo da usvojim Jovanu i nista mi drugo nije bitno,ja cu deci bez roditeljskog staranja da pomazem na drugi nacin ako me ne zele kao hraniteljicu ali ako me i ubuduce budu opstruirali radili protiv zakona,nece me nista spreciti da ih gonim do medjunarodnog suda.A to ko je kriv i ko kako radi svoj posao nije moj problem niti me zanima,ja znam da sve sto radim,radim iz srca i postujem pravila.A i greske se uvek mogu ispraviti ako postoji dobra volja,steta se mozda ne moze nadoknaditi ali se moze smanjiti...

Odgovori

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#414 Re:

2013-10-29 08:52:18

#412: srbijanka -

Konacno malo mudrih reci sa vase strane, drago mi je zbog toga. Ali nema sada ogradjivanja i bezanja od onoga sto ste napravili i podsticali 2 meseca. Razne pacijente ste skupili, izmedju ostalih sada imamo i lokalne babe tracare:

#410: gost -

Smatram da pre svega dugujete javno i licno izvinjenje svim tim ljudima koje ste zeleli da vidite mrtve. Ne znam kako drugacije ocekujete da vam ti isti ljudi daju decu na cuvanje u buducnosti.