Vratimo malu Jovanu

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Vratimo malu Jovanu


Gost

#401

2013-10-22 12:42

Prvo i ako neko izadje i protestuje protiv neke nepravde pa zar su to huligani ? A nadamo se da ce sud u ovom slucaju raditi bas kako treba. Zalosno je samo sto dok se to sve zavrsi dete traumiraju. Neciji neprofesionalni rad sigurno izaziva odredjene posledice kod deteta .

Gost

#402 Re: Re:

2013-10-22 18:34

#398: - Re:

Vidi,vidi...Telegraf ima skoro pa "isti"tiraz kao i Novine Palanacke...zamalo...


Gost

#403 Re: Re:

2013-10-22 18:37

#396: - Re:

Jel se to nama opet oglasava j.OVAN...

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#404 Re: Re: Re:

2013-10-23 07:23

#403: - Re: Re:

Za razliku od vas anonimusa, tj. clanova porodice Markovic koji jedini i pisu pored mene, ja se bar oglasavam potpisan.

Gde su te mocne IP adrese i moja kucna adresa, zasto cutimo? Zar ne reba tuziti i pobiti sve koji vas kritikuju zbog nacina na koji podsticete linc?

Sandra Miljković

#405 Re:

2013-10-23 08:43

Izgleda da neko ovde pati za rejtingom,da mu se priviđaju duhovi jer se neki od nas više ne oglašavaju...Čujem da se dete toliko traumiralo i da  non stop plače zbog promene sredine-to bi ste vi hteli ali dete od  2 godine ako je  voljeno i u novoj sredini-zaboraviće stare likove.

Čega se vi sećate iz perioda kada ste imali 2 godine?

#401: -

 

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#406

2013-10-23 11:43

Inace, ako ste u stanju, kliknite na link Statistika ovde i videcete jedini podatak koji je dostupan, kako komentatorima tako i autoru peticije:

"2 525 ljudi je potpisalo ovu peticiju. Potpisi dolaze sa 2 088 različitih IP adresa"

Dakle, imate ne vise od 2088 jedinstvenih potpisa. Mnogi su se i sami hvalili da su potpisali vise puta peticiju, tako da je pravi broj znatno manji od toga. Cak je i bivsa hraniteljica potpisala...


Gost

#407

2013-10-23 20:45

Tako bez pripreme odvojiti dete od žene koja ga je odgajala je u najmanju ruku ne humano. Da li je nekom palo napamet kako je tom detetu? Nemam komentar o ljudima koji su to uradili

Gost

#408 Re:

2013-10-27 18:40

#407: -

ovo je pravi komentar.


Gost

#409 Re: Re:

2013-10-28 09:32

#408: - Re:

a ovo je papagaj koji potpisuje druge jer nema sopstveno misljenje

gost

#410

2013-10-28 21:00

Prica se da je ova jadna direktorka centra smo igracka u rukama bivse direktorke, neke gospodje Cvetkovic koja ne moze da prezali direktorsku fotelju,da joj je trenutno najverniji saradnik a da joj pri tome sve smesta.Pocinjem da mislim da je to istina posto se gospodja Cvetkovic nije pominjala u Jovanicinom slucaju a koliko cujem vrlo je bila angazovana u svemu.Zalosno!Jako mi je zao porodice i deteta!


Gost

#411 Re:

2013-10-29 08:08

#410: gost -

sta god da je u pitanju i ko god da kome smesta,ispasta dete i jedna porodica koja to nije zasluzila....

srbijanka

#412

2013-10-29 08:24

Ne znam ko i kome smesta i sta se desava u njohovom kolektivu,ja samo znam da je naneta velika nepravda pre svega Jovani a onda i mojoj deci i celoj nasoj porodici.Sto se mene tice u ovom trenutku me zanima samo da usvojim Jovanu i nista mi drugo nije bitno,ja cu deci bez roditeljskog staranja da pomazem na drugi nacin ako me ne zele kao hraniteljicu ali ako me i ubuduce budu opstruirali radili protiv zakona,nece me nista spreciti da ih gonim do medjunarodnog suda.A to ko je kriv i ko kako radi svoj posao nije moj problem niti me zanima,ja znam da sve sto radim,radim iz srca i postujem pravila.A i greske se uvek mogu ispraviti ako postoji dobra volja,steta se mozda ne moze nadoknaditi ali se moze smanjiti...

Sandra Miljković

#413 Re:

2013-10-29 08:43

#410: gost -

Našli ste novu žrtvu-bravo

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#414 Re:

2013-10-29 08:52

#412: srbijanka -

Konacno malo mudrih reci sa vase strane, drago mi je zbog toga. Ali nema sada ogradjivanja i bezanja od onoga sto ste napravili i podsticali 2 meseca. Razne pacijente ste skupili, izmedju ostalih sada imamo i lokalne babe tracare:

#410: gost -

Smatram da pre svega dugujete javno i licno izvinjenje svim tim ljudima koje ste zeleli da vidite mrtve. Ne znam kako drugacije ocekujete da vam ti isti ljudi daju decu na cuvanje u buducnosti.


Gost

#415

2013-10-29 18:30

Želimo samo najbolje za malenu Jovanicu...
Sandra Miljković

#416

2013-10-30 10:32

Evo sada će političari da rešavaju umesto struke,šta li će biti kada ocene,kao i ministarstvo,da su ljudi u Centru odradili sve po zakonu...

Pristojni su i odgovorni pa odgovorili na predstavku.Ovi se poradovali da to znači nešto više...


Gost

#417 Re:

2013-10-30 19:20

#416: Sandra Miljković -

Nemojte previse da se brinete dali su iz kabineta odgovorili iz pristojnosti ili ne...zar je moguce da ne propustate ni jednu objavu...pitam se.pitam...zasto ste Vi toliko zainteresovani???

Sandra Miljkovic

#418 Re: Re:

2013-10-30 20:06

#417: - Re:

Još ćete i na tome da mi zamerite jer očigledno nemate na čemu drugom.Meni i mojim prijateljima  na profilima stalno stižu vaše poruke i objave a red je negde se i oglasiti,zar ne , a Vama očigledno smeta kada neko ne misli kao vi....

Sada se hvalite predsednikom koga su Vaši prijatelji psovali i nazivali  grobarom-niste to obrisali ni zamolili da ne vređaju ljude.Hvalili se  vašim predsednikom opštine pa i od toga ne bi ništa.

Ajde sad srušite opštinsku vlast a posle i državnu kada vam odgovor ne bude po volji.Znate Vi dobro šta ste sve sebi dali za pravo... uzalud se pozivate na Božju pravdu jer ste  neke ljude prozivali na veoma nepristojan način,pretili im otkazima,odmazdom,vešanjem i sl.Izgleda da ste Vi Bog a ostali samo raja u vašoj službi.

Samo pokušavam da Vam kažem da država ne funkcioniše tako što političari institucijama naređuju  šta da rade  a naročito ne van zakona.Ta vremena su prošla odavno.

Zakon dobro poznajem što ste iz predhodnih  objava mogli da vidite, za razliku od Vaših papagaja koji ne umeju da smisle ni složenu rečenicu već koriste one kratke  reči oduševljenja kao da ste izmislili toplu vodu.

Ajde da Vam učinim i ja uslugu-neću se više javljati jer vidim da moje komentare volite da brišete

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#419

2013-10-31 09:38

Lepo kazu iz kabineta predsednika "u najboljem interesu deteta". To naravno nikako ne znaci da je najbolji interes deteta isto sto i interes bivse hraniteljice da zaradjuje 30 hiljada mesecno. Najbolji interes deteta moze biti i da se bivsa hraniteljica krivicno procesuira zbog povrede privatnosti i dostojanstva deteta.

I cemu sada zaobilazenje sudova u koje ste se kleli da ce presuditi u vasu korist? Opet pokusavate politickim pritiscima da dodjete do svog cilja zaobilazenjem zakona i nadleznih institucija, na obaziruci se na to sta je najbolje za dete. Niste boginja, niste Majka Tereza i niste savrseni, pa samim tim niste ni najbolja hraniteljica na svetu niti je "Srbijanka Markovic" sinonim za "najbolji interes deteta".

Najbolji interes deteta je da bude usvojeno od strane porodice, sa svojom bracom i sestrama, a ne razvedene zene koja zivi sa deckom i petoro dece i zeli da usvoji samo nju i nikog vise. Jeste li podneli zahtev da usvojite njenu bracu i sestre? Naravno da niste, nije vam to u interesu i ne zanima vas najbolji interes deteta vec samo vas licni.

dejo

#420 sandra

2013-11-04 09:58

jebo vas sloba milosevic
Goran

#421 Re: sandra

2013-11-04 17:00

#420: dejo - sandra

Još jedan idiot-kakve veze sada sa ovim ima S.Milošević

a naravno i lokalni političari


Gost

#422

2013-11-05 19:50

NE POSTOJI NISTA GORE OD NASE DRZAVE NEGO OVAKO NESTO PUSTITI DA SE DOGODI. SRAMOTA!! NE SPAVAJTE MIRNO ODGOVORNI!

Gost

#423 Re:

2013-11-07 09:03

#419: Jovan Petrasinovic -

jovane,jovane,namerno ti pisem "ime"malim slovom,ne zato sto nisam pismen,vec zato sto si mali covek,i sitna dusa.Kako to da ti jovane znas ko je za koga podneo zahtev za usvojenje...jel ti to direktorka rekla...


Gost

#424

2013-11-08 13:05

Zna li neko dokle se stiglo sa slucajem male Jovane. Resise li nesto ? Hvala.

Gost

#425 Re:

2013-11-08 18:12

#424: -

jos se nista nije resilo,radi sud na tome,ministar je obevesten ali konkretnih rezultata jos nema koliko ja znam