Vratimo malu Jovanu

Quoted post


Gost

#417 Re:

2013-10-30 19:20

#416: Sandra Miljković -

Nemojte previse da se brinete dali su iz kabineta odgovorili iz pristojnosti ili ne...zar je moguce da ne propustate ni jednu objavu...pitam se.pitam...zasto ste Vi toliko zainteresovani???

Odgovori

Sandra Miljkovic

#418 Re: Re:

2013-10-30 20:06:37

#417: - Re:

Još ćete i na tome da mi zamerite jer očigledno nemate na čemu drugom.Meni i mojim prijateljima  na profilima stalno stižu vaše poruke i objave a red je negde se i oglasiti,zar ne , a Vama očigledno smeta kada neko ne misli kao vi....

Sada se hvalite predsednikom koga su Vaši prijatelji psovali i nazivali  grobarom-niste to obrisali ni zamolili da ne vređaju ljude.Hvalili se  vašim predsednikom opštine pa i od toga ne bi ništa.

Ajde sad srušite opštinsku vlast a posle i državnu kada vam odgovor ne bude po volji.Znate Vi dobro šta ste sve sebi dali za pravo... uzalud se pozivate na Božju pravdu jer ste  neke ljude prozivali na veoma nepristojan način,pretili im otkazima,odmazdom,vešanjem i sl.Izgleda da ste Vi Bog a ostali samo raja u vašoj službi.

Samo pokušavam da Vam kažem da država ne funkcioniše tako što političari institucijama naređuju  šta da rade  a naročito ne van zakona.Ta vremena su prošla odavno.

Zakon dobro poznajem što ste iz predhodnih  objava mogli da vidite, za razliku od Vaših papagaja koji ne umeju da smisle ni složenu rečenicu već koriste one kratke  reči oduševljenja kao da ste izmislili toplu vodu.

Ajde da Vam učinim i ja uslugu-neću se više javljati jer vidim da moje komentare volite da brišete