Vratimo malu Jovanu

Quoted post

srbijanka

#429

2013-11-10 08:16

Zelim samo da kazem svima koji prate da se ne borim ja sama za ovu decu,najstarije dete-decaka zeli da usvoji rodjeni ujak,za stariju devojcicu je hraniteljica takodje podnela molbu da je usvoji a je sam takodje podnela vise molbi i usmenih i pismenih za Jovanu,a sto se tice najmanje devojcice za koju sam cula da su je vec dali na usvajanje a ako nisu ja sam spremna da uzmem i nju.Zelimo da ova deca ostanu na teritoriji nase opstine i da budu u kontaktu...To su skromna deca i zeljna samo ljubavi a za sve ostalo cemo podeliti koliko imamo.Nase dvoje dece vec radi,trece takodje pocinje uskoro da radi,tako da cemo imati za normalni zivot i da ih iskolujemo i izvedemo na put...Hvala svima koji nas podrzavaju u ovoj borbi!!!

Odgovori

Biljana Kolar

#430 Re:

2013-11-15 22:40:38

s#429: srbijanka - Tebi treba dati orden ,jer si veliki covek i roditelj.Primer su tvoja deca koju si izvela na pravi put .Lose o tebi moze da kaze samo onaj ko te mrzi .Aako ima neke pravde ona ce pobediti.Podrzavam te u borbi  budi jaka i neodustaj !

 

Goran

#434 Re:

2013-11-20 08:11:43

#429: srbijanka -

Ko će koga da usvoji ne odlučuju same stranke več se gleda najbolji interes deteta i usvojitelji  se biraju iz liste koja stiže iz Ministarstva