Vratimo malu Jovanu

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Vratimo malu Jovanu

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#426 Re: Re:

2013-11-09 09:21

#423: - Re:

Mozda ste pismeni, ali ne citate bas najbolje sve sto je Srbijanka pisala ili ne razumete procitano. Prosvetlite nas sada i recite da li je igde napisala da zeli da usvoji svo troje dece, posto vidim da ste vi najupuceniji i sve znate. Siguran sam da joj je potrebno jos 3 deteta pored tih 5 kojih ima, dok drugi usvojitelji (ljudi u bracnoj zajednici, ne samci) nemaju nijedno.


Gost

#427 Re: Re: Re:

2013-11-09 17:56

#426: Jovan Petrasinovic - Re: Re:

jovane,jovane...za tvoju informaciju,nije troje,nego cetvoro dece,i jos nesto...cini mi se da je bracna i vanbracna zajednica izjednacena,kao bioloska i usvojena deca,zar ne...Rekao bih, da ti jovane ne citas...

Горан

#428 Re: Re: Re: Re:

2013-11-09 18:43

#427: - Re: Re: Re:

Очигледно није директоркин пулен као што сте ви тврдили....

srbijanka

#429

2013-11-10 08:16

Zelim samo da kazem svima koji prate da se ne borim ja sama za ovu decu,najstarije dete-decaka zeli da usvoji rodjeni ujak,za stariju devojcicu je hraniteljica takodje podnela molbu da je usvoji a je sam takodje podnela vise molbi i usmenih i pismenih za Jovanu,a sto se tice najmanje devojcice za koju sam cula da su je vec dali na usvajanje a ako nisu ja sam spremna da uzmem i nju.Zelimo da ova deca ostanu na teritoriji nase opstine i da budu u kontaktu...To su skromna deca i zeljna samo ljubavi a za sve ostalo cemo podeliti koliko imamo.Nase dvoje dece vec radi,trece takodje pocinje uskoro da radi,tako da cemo imati za normalni zivot i da ih iskolujemo i izvedemo na put...Hvala svima koji nas podrzavaju u ovoj borbi!!!
Biljana Kolar

#430 Re:

2013-11-15 22:40

s#429: srbijanka - Tebi treba dati orden ,jer si veliki covek i roditelj.Primer su tvoja deca koju si izvela na pravi put .Lose o tebi moze da kaze samo onaj ko te mrzi .Aako ima neke pravde ona ce pobediti.Podrzavam te u borbi  budi jaka i neodustaj !

 


Gost

#431 Re: Re:

2013-11-16 08:11

#430: Biljana Kolar - Re:

hvala puno,ne odustajem nikako...


Gost

#432

2013-11-16 08:56

Samo napred cinjenice su na vasoj strani. I iskreno se nadam da ce uskoro mala Jovana da bude kod vas. Od sveg srca vam zelim !
Srbijanka
Gost

#433 Re:

2013-11-16 14:06

Goran

#434 Re:

2013-11-20 08:11

#429: srbijanka -

Ko će koga da usvoji ne odlučuju same stranke več se gleda najbolji interes deteta i usvojitelji  se biraju iz liste koja stiže iz Ministarstva

Sanja

#435

2013-11-20 08:38

ne sme birokratija biti iznad istine, ljubavi I brige o jednom detetu. Drskost s kojom rade socijelne sluzbe je necuvena. Neko za to treba da odgovara. Odsustvo sramote kod onog ko je ovo ucinio je ozbiljan problem. Novac u rukama takvih ljudi je zlo. Iskreno se nadam da ce nepravda ucinjena prema prelepoj maloj Jovani biti ispravljena. Da ce se uskoro vratiti tamo gde joj je bilo lepo I dobro. Medju ljude koji je vole!

Gost

#436

2013-11-26 17:37

Dete je oduzeto na prevaru od hraniteljice koja je htela da je usvoji. Naravno da dete treba da bude vraceno ovoj zeni a pocinioci nepravde kaznjeni.

Gost

#437 Re:

2013-11-26 18:26

#436: -

Uzalud  pisemo direktorici neko debelo cuva ledja.Da je drzava kako treba odavno bi bila suspendovana jer ona i njeni radnici nanose zla velikom broju dece.Treba otvoriti peticiju za smenu  direktorke i to pod hitno

 


Gost

#438

2013-11-26 18:43

Nista nije vaznije od jednog decijeg osmeha...

Gost

#439

2013-11-26 19:27

zelim da se mala JOVANA VRATI ,SVOJIM PRVOBITNIM STARATELJIMA .A DA CENTAR ODGOVARA ZA SVOJE POSTUPKE
POSTO NEMA CENTRA GDE NEMA KORUPCIJE

Gost

#440

2013-11-27 03:43

Kada će ljudi SHVATITI da deca nisu domaće životinje, kučići i mačići, koji prihvataju za gazdu onog koji ih samo hrani i poji - ma ko god to bio ! Deca, valjda, treba da odrastu u LJUDE !!!
Doxy

#441 Re: Re: Re: Jovan Petrašinović

2013-11-27 03:48

#426: Jovan Petrasinovic - Re: Re:

To što neki bračni parovi nemaju dece, mogu usvojiti u Zvečanskoj dete koje god žele, ako im je do usvajanja uopšte stalo.

Drugo, mnogo bolje deca odrastaju kada ih ima više, a ne samo jedno... mnogo lakše i bolji su ljudi kada odrastu... ne ostaju sami, imaju FAMILIJU !


Gost

#442

2013-11-27 03:55

Treba vratiti dete tamo gde je naviklo da živi ! Ne igra se sa njima kao sa kucama i macama... ili po bilo čijem prohtevu, makar je usvajala i sama britanska kraljica !
Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#443

2013-11-28 11:52

@Srbijanka: Proslo je vise od 60 dana od podnosenja prituzbe Republickom zastitiniku gradjana. Sta vam je odgovorio? Neki odgovor ste morali da dobijete do sada. Skenirajte pa lepo stavite na Fejsbuk, iako vam sadrzaj mozda ne odgovara.
Suncana Alvarado

#444 Re:

2013-11-30 04:07

#443: Jovan Petrasinovic -

Stvarno ste patetican gospodine "Jovane iz Kragujevca", tragi-komicna figura koja uziva u boli nanesenoj jednoj postenoj obitelji i malom dvogodisnjem djetetu, kako vas nije stid stavljati bilo kakve komentare? Koga vi stitite skrivajuci se iza laznog imena, vjerojatno osobu koja vas opskrbljuje sa povjerljivim informacijama, da li vam je mozda Republicki "Zastitnik Gradjana" osobno poslao odgovor, ne bi bila previse iznenadena. Da li ste proslavili uz sampanjac njegov odgovor - "Sve je bilo po zakonu!" - ? Gospodine "Jovane" ima nesto sta maloj djevojcici i Njenoj obitelji ne mozete oduzeti, pa cak ni Zakonom...a to su Sjecanja i Ljubav!

"The emotion of pleasure-in-others'-misfortune is generally regarded as morally evil."

Suncana Alvarado
Gost

#445 Re: Re: Re:

2013-11-30 05:02

#426: Jovan Petrasinovic - Re: Re:

Trebali be se zaloziti gospodine "Jovane" da se slogan " U najboljem interesu djeteta" mijenja "U najboljem interesu usvojitelja".  Vidim da ste veoma mocan i utjecajan, mozda sa promjenom slogana udete u historiju kao veliki borac za ljudska prava!

srbijanka

#446

2013-12-01 11:55

ja ni od koga nisam nista dobila,svaku informaciju ,bilo pozitivnu,bilo negativnu javno iznesem.Zastitnik gradjanata Sasa Jankovic meni nista nije odgovorio kad dobijem nesto od njega rado cu izneti u javnost.Mislim da ce sud ipak da raspravi ovu misteriju i sve lazi koje je centar izneo da bi se opravdali...Istina ce izaci na videlo,treba samo biti strpljiv a ja imam strpljenja....

Gost

#447

2013-12-03 08:42

vratite dete tamo gde je bila sretna sramota je za socijalne radnike sto tako rade to je BRUKA VRATITE JOVANU
Jelena Miletić

#448 Re: Re:

2013-12-04 10:12

#444: Suncana Alvarado - Re:

"Draga gospodjo" vi koja zamajavate ovaj narod-pa upravo izrekoste ono što se i očekuje- "Sve je bilo po zakonu!"Kako ste samo znali da je sve po zakonu a učite nas primitivne balkance da ništa nije kako treba.

Pozivaste se na vlast-na Dačića,Tomu,Vučića,Sašu Jankovića...na lokalne političare...prođe dosta vremena ali sem vaših papagaja niko izgleda ne reaguje ili vam se odgovori ne sviđaju pa i dalje vrbujete narod da  bleji u prazno.

Da ,očekuje odgovor  i suda....i šta je sledeće...Strazbur...

Nismo videli  da ste se zabrinuli što tamo neku italijanku na silu porodiše u demokratskoj Evropi i oduzeše joj dete.Pišite i njima....biće im drago.

Pišite i o vašem čoveku koji na televiziji reče "srpske majke često ubijaju svoju decu",reče čovek u sred Beograda i ostade živ a Hrvati opet progone Srbe zbog ćirlice (  koju nameće njihova evropska Hrvatska a ne Srbija) i nikome ništa

Pošto ste toliko pametni i plemeniti i sve vidite tamo iza bare,vratite se u svoj rodni kraj i postavite nove temelje....ili možda tamo više niste poželjni pa svoje nezadovoljstvo iskazujete pljuvanjem ljudi koje ne poznajete,pozivajući se na zakone koje ne poznajete,tumačeći zakone kao da ste vrhovni sudija.

Dajte nam već jednom te svoje kvalifikacije za sve ono što radite,pustite ljude da rade svoj posao a vi kod vaše

" čedne " Srbijanke, koju lično  ne poznajete a čijim mahinacijama verujete, razvijajte  "Sjecanja i Ljubav!"


Gost

#449 Re: Re: Re:

2013-12-04 11:32

#448: Jelena Miletić - Re: Re:

pa da malo bolje pratis gospodju Suncanu znala bi da se ona podjednako bori protiv nepravde i kad su u pitanju Hrvati i Srbi a malu Reu i njenu majku je takodje vrlo podrzavala tako da je sramota sto vredjas zenu na nacionalnoj osnovi kad cak ne znas ni da li je ona Hrvatica....mozda je i Srpkinja....


Gost

#450 Re: Re: Re: Re:

2013-12-04 11:44

#449: - Re: Re: Re:

Osnovni je red da se predstaviš imenom i prezimenom,ako ga imaš.Pusti da naši sudovi i institucije daju mišljenje,ne zavaravaj se "tuđim" mišljenjem jer i ti ne poznaješ dotičnu.Postali ste lajavci po vokaciji,vređate,pretite..a sve pozivajući se na pravdu,vašu pravdu...

Na netu i Hitler može da se predstavi kao Isus

A šta je  i ko je dotična,možeš proveriti na netu.S druge strane,to je samo ono što je sama napisala o sebi,a to svako može pa svakako važi predhodna konstatacija.