Vratimo malu Jovanu

Quoted post

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#452

2013-12-06 15:14

Evo vidim sad da je Srbijanka pisala juce na Fejsbuk grupi, 7 dana nakon prozivke ovde, i rekla da je ipak dobila odgovor Sase Jankovica. Gle slucajnosti, odgovorio je bas juce/prekjuce, a gospodja Alvarado je znala njegov odgovor jos pre nedelju dana...

Lazima nazalost necete dobiti nista sem prezira ljudi koje ste obmanuli da potpisu peticiju i daju vam podrsku. Svi oni sada peru ruke od vas. Ali budite dosledni i trazite smenu Sase Jankovica, vidite valjda da covek pojma nema i da je ocigledno kupio diplomu. Verovatno nema ni dece, sto neko od vas rece, pored svih ostalih maloumnih umotvorina napisanih ovde.

Odgovori


Gost

#453 Re:

2013-12-06 19:07:48

#452: Jovan Petrasinovic -

Jovane,Jovane...pa tebi stvarno nije lako...da mi je tvoja glava da se i ja malo odmorim...


Gost

#454 Re:

2013-12-06 19:34:33

#452: Jovan Petrasinovic -

Eto vidis da je zena napisala i rekla sad sta je dobila .Stvarno mi nisi jasan sta stalno napadas  Srbijanku.Ostavimo sad sudu neka on presudi ko laze ,ko je  pogresno uradio i sve ostalo.PRAVDA JE SPORA ALI DOSTIZNA I TERAJ SRBIJANKA DO NAJVISEG STEPENA PRAVDE KOJI POSTOJI.

CICAMACA

#457 Re:

2013-12-14 19:06:10

#452: Jovan Petrasinovic -

JOVANE DALI JE ISTINA DA LJUDI KOJI SU USVOJILI DETE NISU MOGLI DA SE IZBORE SA DETETOM.UVELIKO SE SIRI PRICA DA JE DETE VRACENO CENTRU.KOME SU DALI DETE,NEKOM GO GA NEZELI I KO NEMOZE DA MU PRUZI LJUBAV.TOLIKO STE BILI PROTIV SRBIJANKE  JAVITE SE SAD PA NAM NAPISITE STA SE DESILO.ZASTO JE DETE VRACENO CENTRU .

Suncana Alvarado

#459 Re:

2013-12-14 21:31:04

#452: Jovan Petrasinovic -

Sta ja prezirem su ljudi kojima je data pozicija i moc u ruke koju oni za vlastitu dobrobit krse. Krivotvorenje dokumenata nije ta Istina o kojoj govorite zar ne gospodine Jovane? Ili? Ono sta ja za vas Istina u slucaju male dvogodisnje djevojcice za mene je Laz, Neznanje, Korupcija, Gramzljivost i Karijerizam. Poigravate se sa ljudskim zivotima kao sa krpenim lutkama, gdje vam je moral?