Vratimo malu Jovanu

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Vratimo malu Jovanu

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#451 Re:

2013-12-06 10:17

#446: srbijanka -

Pa u komentaru 444 vas potparol gospodja Alvarado kaze da je Republicki zastitnik gradjana poslao odgovor u kome izmedju ostalog stoji da je sve bilo po zakonu.

Ko nas ovoga puta laze, vi ili ona? Brzo brisite njen komentar.

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#452

2013-12-06 15:14

Evo vidim sad da je Srbijanka pisala juce na Fejsbuk grupi, 7 dana nakon prozivke ovde, i rekla da je ipak dobila odgovor Sase Jankovica. Gle slucajnosti, odgovorio je bas juce/prekjuce, a gospodja Alvarado je znala njegov odgovor jos pre nedelju dana...

Lazima nazalost necete dobiti nista sem prezira ljudi koje ste obmanuli da potpisu peticiju i daju vam podrsku. Svi oni sada peru ruke od vas. Ali budite dosledni i trazite smenu Sase Jankovica, vidite valjda da covek pojma nema i da je ocigledno kupio diplomu. Verovatno nema ni dece, sto neko od vas rece, pored svih ostalih maloumnih umotvorina napisanih ovde.


Gost

#453 Re:

2013-12-06 19:07

#452: Jovan Petrasinovic -

Jovane,Jovane...pa tebi stvarno nije lako...da mi je tvoja glava da se i ja malo odmorim...


Gost

#454 Re:

2013-12-06 19:34

#452: Jovan Petrasinovic -

Eto vidis da je zena napisala i rekla sad sta je dobila .Stvarno mi nisi jasan sta stalno napadas  Srbijanku.Ostavimo sad sudu neka on presudi ko laze ,ko je  pogresno uradio i sve ostalo.PRAVDA JE SPORA ALI DOSTIZNA I TERAJ SRBIJANKA DO NAJVISEG STEPENA PRAVDE KOJI POSTOJI.


Gost

#455

2013-12-07 17:56

A jovan on nikako da shvati da postoje i drugacija misljenja . Misli covek da je najpametniji ali lose misli. Srbijanka samo napred ne odustaj jer cinjenice i istina je na vasoj strani . Sad se oni sluze raznim neistinama. Gradjanima je jasno sve kao dan . Glavu gore i napred !
CICAMACA

#457 Re:

2013-12-14 19:06

#452: Jovan Petrasinovic -

JOVANE DALI JE ISTINA DA LJUDI KOJI SU USVOJILI DETE NISU MOGLI DA SE IZBORE SA DETETOM.UVELIKO SE SIRI PRICA DA JE DETE VRACENO CENTRU.KOME SU DALI DETE,NEKOM GO GA NEZELI I KO NEMOZE DA MU PRUZI LJUBAV.TOLIKO STE BILI PROTIV SRBIJANKE  JAVITE SE SAD PA NAM NAPISITE STA SE DESILO.ZASTO JE DETE VRACENO CENTRU .

Suncana Alvarado

#458 Re: Re:

2013-12-14 19:52

#451: Jovan Petrasinovic - Re:

Ocito niste primjetili cinizam u komentaru...".... Koga vi stitite skrivajuci se iza laznog imena, vjerojatno osobu koja vas opskrbljuje sa povjerljivim informacijama, da li vam je mozda Republicki "Zastitnik Gradjana" osobno poslao odgovor, ne bi bila previse iznenadena. Da li ste proslavili uz sampanjac njegov odgovor - "Sve je bilo po zakonu!" - ?-----

Kao sta vidite stavila sam pod navodnike "Zastitnik Gradjana" "Sve je bilo po zakonu!"!! Nista nije bilo po zakonu o zastiti djecjih prava a sta se tice morala o tome je nepotrebno raspravljati jer ga ocito nemate gospodine "Jovane" kao ni ljudi koji su donjeli i potpisali odluku da je bilo sve po zakonu u slucaju male Jovane! Od gospodina zastitara Sase Jankovica nisam ni ocekivala drugaciji odgovor jer je ocito bilo od samog pocetka koga ce gospodin zastitar zastiti!

Suncana Alvarado

#459 Re:

2013-12-14 21:31

#452: Jovan Petrasinovic -

Sta ja prezirem su ljudi kojima je data pozicija i moc u ruke koju oni za vlastitu dobrobit krse. Krivotvorenje dokumenata nije ta Istina o kojoj govorite zar ne gospodine Jovane? Ili? Ono sta ja za vas Istina u slucaju male dvogodisnje djevojcice za mene je Laz, Neznanje, Korupcija, Gramzljivost i Karijerizam. Poigravate se sa ljudskim zivotima kao sa krpenim lutkama, gdje vam je moral?

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#460 Re: Re: Re:

2013-12-16 15:04

#458: Suncana Alvarado - Re: Re:

Ocigledno je dakle bilo koga ce Sasa Jankovic zastititi. Pa zasto ste se zalili njemu onda kad ste znali ishod, o prosvetljena prorocice? Jel isto tako ocigledno i koga ce sudovi zastititi?

Ali dobro, vi ste vrhunski pravnik, mnogo bolji od Sase Jankovica i svih sudija, sta oni znaju. Iako ste koliko-toliko proputovali svetom, intelektualno ste ipak ostali ograniceni tipicnim balkanskim mentalitetom,  gde je svako u pravu i sve zna najbolje o svemu.

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#461 Re: Re:

2013-12-16 15:09

#457: CICAMACA - Re:

Vi izgleda raspolazete nekim poverljivim informacijama. Kako je rec o zastiti prava i identiteta maloletnog deteta, iznosenje istih podleze krivicnom odgovornoscu i goni se po sluzbenoj duznosti. Administratorima sajta uputio sam zahtev za utvrdjivanje IP adrese sa koje ste pisali i taj podatak ce biti prosledjen nadleznima, zajedno sa podacima ostalih koji su upucivali pretnje. Uzivo cete na najbolji nacin reci sve sto znate na ovu temu.

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#462

2013-12-16 15:15

Srbijanka, podelite sa nama skeniran kompletan odgovor i obrazlozenje koje ste dobili od Sase Jankovica o vasoj zalbi, kao i sadrzaj same zalbe. Ljudi su u zabludi i dalje, misle da ste bezgresni i da je vasa zalba bila osnovana. Objavljivali ste potvrde suda da se ne vodi postupak protiv vas, zasto ne biste objavili i ovo sada? Dozvolite fanovima pristup svim informacijama koje imate, bez navodjenja na zakljucak da je druga strana sigurno kriva, pa neka sopstvenom glavom razmisle da li ste u pravu ili ne. Ovako omalovazavate njihovu inteligenciju i koristite ih zarad sopstvene promocije.

P.S: Aleksandar Vucic mi je rekao da vam prenesem da on svakodnevno prati vasu stranicu na Fejsbuku i da je jutros uz kafu procitao komentar koji ste mu tamo juce uputili. Svesrdno vas podrzava i kaze da ce uhapsiti svakoga u koga uperite prst, dokazi nisu potrebni, vi ste casna zena. A za apliciranje za usvojenje kaze da je to za budale i da je dobro sto to niste ucinili vec ste se zaliili svima i obratili medijima.

Goran

#463 Re: Re:

2013-12-16 20:14

#457: CICAMACA - Re:

Žena izmisli glupost o tamo nekom "vraćenim detetu" a vi se odmah usmeriste na dete o kome se polemiše...

Senka

#464

2013-12-21 05:11

Usla sam posle 3 meseca na ovu stranicu, da proverim dokle smo stigli sa potpisivanjem peticije i ne mogu da verujem sta zaticem. Ovde je zaista neophodno da sud utvrdi identitet pojedinih ekstremnih komentatora, njihovu povezanost sa slucajem male Jovane i sve cinjenice prikljuci postupku koji se vec vodi.
Sto se tice IP adresa, one se ne dodeljuju "po glavi stanovnika", vec po racunaru. Mnogo je porodica gde svi ukucani koriste jedan racunar, tako da je razlika u broju potpisnika i IP adresa sasvim razumljiva.
Srbijanka, moje postovanje i podrsku za Vasu sizifovsku misiju vec imate. Ovoj legalizovanoj mafiji neko mora stati na rep, a Vasa je snaga velika, jer je pokrenuta velikom nepravdom.
Srbijanka

#465 hvala puno na podrsci!!!Re:

2013-12-21 12:03

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#466 Re:

2013-12-22 10:55

#464: Senka -

Podrzavam, treba utvrditi identitet svih onih koji su iznosili otvorene pretnje smrcu radnicima Centra i Ministarstva, kao i uvrede i klevete.

A Srbijanka da prestane da vas sve obmanjuje i da objavi skenirane kompletne odgovore Sase Jankovica i Ministarstva, kao i sadrzaje zalbi koje im je uputila.

Srbijanka....

#467 Re: Re:

2013-12-22 17:02

#466: Jovan Petrasinovic - Re:

gospodine ko go da ste svi moji prijatelji znaju svaku rec koju sam uputila bilo kome i svaku koju sam dobila ali neka vam bude i naka vam Bog vrati za sve sto radite,ja sam to dete zelela da usvojim i da joj pruzim sve sto sam pruzila mojoj deci a vama i radnicima centra neka je na cast sve sto su slagali i uradili da bi opravdali svoj posrtupak.Meni ljudi na ulici i na svakom koraku pruzaju podrsku a  pitajte one iz centra kako ih ljudi gledaju u gradu ne samo zbog mene nego uopste kakvi su i kako rade svoj posao...i molim vas ostavite me vise na miru i mene i moju porodicu,meni je savest mirna  a vama i njima....nisam sigurna da jeste....pozz

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#468 Re: Re: Re:

2013-12-23 06:25

#467: Srbijanka.... - Re: Re:

Onda nema razloga da ne objavite sadrzaje i resenja zalbi. Siguran sam da od tih 6000 fanova ne znaju svi sta u njima pise.

Srbijanka

#469

2013-12-23 12:52

naravno da cu da objavim....ali sudsku presudu jer Vuleviceva namestanja u saradnji sa direktorima centara su ciste lazi servirane zastitniku gradjana.Kad sud bude resio slucaj bice sigurno objavljeno a i agencija za korupciju takodje kad donese bilo kakvo resenje sigurno cu javno izneti....samo malo strpljenja ....
Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#470 Re:

2013-12-23 19:33

#469: Srbijanka -

Objavite sada, zasto cekati toliko ako ta mafija stvarno postoji? Treba to razotkriti ako ste u pravu. Te zalbe i odgovori nisu tajni dokumenti i oni nam na najbolji nacin mogu dati sve odgovore i razresiti nedoumice koje imamo. Treba svi da vidimo kako ta namestanja izmedju Centara na jednoj i Ministarstva rada i Sase Jankovica na drugoj strani funkcionisu. Ovako ispada da nas sve obmanjujete i lazete od pocetka.


Gost

#471 Re: Re:

2013-12-24 16:17

#470: Jovan Petrasinovic - Re:

Znate Jovane,postoje ljudi i skotine...Vi se sami pronadjite...ocigledno da ne spadate u ljude,a onda ste,sta???

 

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#472 Re: Re: Re:

2013-12-25 09:31

#471: - Re: Re:

Vasa poruka dovoljno govori o grupi kojoj vi pripadate, molim lepo.

Ja bar nikoga ne vredjam, vec samo trazim informacije koje pokretac peticije od nas ocigledno krije, kako bi svojom glavom mogao da razmislim i vidim da li je u pravu ili ne. Ako je vama normalno da slepo prihvatate sve sto vam neko servira, ukljucujuci Srbijanku Markovic i novinare svih tabloida kojima se obratila, i ako ne vidite da je car go, to je onda vas licni problem, ali ne napadajte druge koji zele da upotrebe svoj mozak i cinjenice da dodju do nekog racionalnog zakljucka.

srbijanka

#473

2013-12-25 11:53

http://serbianadoption.blogspot.com/ evo ti Jovane odgovor na sva tvoja pitanja

Suncana Alvarado

#474 Re: Re: Re: Re:

2013-12-26 06:48

#468: Jovan Petrasinovic - Re: Re: Re:

Gospodine Jovane iz Kragujevca, imate li vi fanove ili ste usamljeni lik?

Sandra Miljković

#475 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-12-26 09:43

#474: Suncana Alvarado - Re: Re: Re: Re:

abcdef

Draga gospođo,

Vi bar dobro govorite engleski,objasnite ovom narodu šta piše na pomenutom sajtu jer čim vide da se pominje neki novac oni oglašavaju da se srpska deca prodaju.Ja dobro razumem engleski i jasno mi je koji su to troškovi obračunati –složićete se sa mnom,ako ste iole razumni,da su to troškovi za dolazak,troškovi boravka u Srbiji, čak navode iznose za hotel i hranu,prevoza,prevoda dokumentacije,usluge prevodioca i sl.Usluge prevodioca su najveća stavka ali to nisu radnici ni ministarstva ni centra za socijalni rad.Overa dokumentacije koju oni donose sa sobom,koja prvo mora da se prevede, vrši se u sudu i plaćaju se sudske takse.Sva ta dokumentacija dostavlja se ministarstvu.

Ljudi lepo objašnjavaju svoja iskustva,prevode stavke iz zakona,upućuju na ministarstvo i sl.Svuda je naznačeno da se deca iz Srbije mogu usvojiti od strane drugih državljana samo ako imaju smetnje u razvoju i ističe veliki broj potencijalnih usvojiteljskih porodica u Srbiji.

Procedura za strane državljane je propisana.Niko ne tvrdi da im se deca daju čim se oni pojave već da moraju izvesno vreme boraviti u Srbiji i videti dete nekoliko puta a zatim,ako ga usvoje,da pripreme i dokumentaciju za njegov prelazak granice.

Da naša porodica ode u inostranstvo kao potencijalno usvojiteljska,troškovi bi bili znatno veći.

P.S.Nije ovo napisano da se vidi da li gospodin na koga ste se okomili ima fanove ili ne već zarad istine jer njegovo gledište stalno napadate.

I opomenite vaše fanove da ne vređaju ljude.Pozivanje na božju pravdu,za koju se zalažete,a neosuđivanje takvih Vaših prijatelja,onda gubi smisao