PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Quoted post

Valter brani Sarajevo

#253 Gospodo koja smislja ovakve peticje

2013-12-06 16:54

Izvolite, uzmite sebi 2 ili vise lutalica, vodite ih kuci i hranite i brinite se o njima i rijesit cete problem. Manite se preseravanja i licemjerja kojim obilujete. U Evropi niti jedan jedini pas ne smije biti sam na ulici, mora biti na povodcu, cipovan i registrovan. Tada mozete vaziti o pravima zivotinja, do tada, vodite ih sebi kuci.

Odgovori


Gost

#255 Re: Gospodo koja smislja ovakve peticje

2013-12-06 16:57:36

#253: Valter brani Sarajevo - Gospodo koja smislja ovakve peticje

Ah, prosvijetli nas molim te! Hvala ti, nismo znali. Do groba zahvalna.

Guest

#261 Re: Gospodo koja smislja ovakve peticje

2013-12-06 17:01:41

#253: Valter brani Sarajevo - Gospodo koja smislja ovakve peticje

Vjerujte da je 'gospoda koja smislja ovakve peticije' vec bar jednom udomila lutalicu. I sama ih imam, i to vise. Ali sto bi mi ispravljali tudje greske. Ta druga gospoda koja je dozvolila da ostanu na ulicama treba smisliti nacin da se to rijesi. Ali ne na ovakav krvolocan nacin. Probajte nekad razmisljati kao osoba koja razumije da nije sama na ovom svijetu. Sta sad nakon pasa treba pobiti sve ostale vrste, da bi napokon mogli zivjeti u miru. Ipak, slazem se s vama sto se tice EU, ali hajmo krenuti njihovim stopama, sterilizovati ih, cipovati i registrovati, onda ih mozda i udomiti. Zasto tako ne rijesavamo ovaj problem nego odgovor za sve nalazimo u ubijanju.