PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Ema Mahmutovic
Autor peticije

#251 Re: Re: Re: Azili i eutanazija

2013-12-06 16:51

#246: Semir - Re: Re: Azili i eutanazija

Pokusajte i Vi razumijeti da neke boli srce na samu pomisao da se psi ubijaju. Ja sam jedna od tih. Mozda to nekima nema smisla i logike al zao mi je licno i mislim da svi imamo pravo da se izjasnimo i kazemo svoje misljenje. Ja sam za to da se rijesi problem, ali uvijek cu biti protiv ubijanja.

###

#252 Re: Re: Re:

2013-12-06 16:52

#243: Guest - Re: Re:

Ja nisam nigdje naveo da je humano ubiti odjednom 12,13 hiljada zivotinja,niti sam superiorniji niti bitniji od drugih,jel vi to smatrate mozda da su zivotinje ravnopravne s nama ??? Jel humano kad vas napadnu,vi vjerovatno nigdje ne idete pjeske,vec onako iz auta pogledate i mislite ah sto su divne te zivotinje,na KCUS su doktora psi zamalo zaklali, bio je u prolazu do druge klinike ,apsolutno nije imao vremena da se zamara s njima da ih zadirkuje da ih sta vec malteretira zbog cega bi one imale razlog za napad.Imate li vi drugo rijesenje ako mislite da je rijesnje ponovna kastracija ,vjerojatno ce problem biti rijesen za jedno 10 god, ako sve bude po planu.

Valter brani Sarajevo

#253 Gospodo koja smislja ovakve peticje

2013-12-06 16:54

Izvolite, uzmite sebi 2 ili vise lutalica, vodite ih kuci i hranite i brinite se o njima i rijesit cete problem. Manite se preseravanja i licemjerja kojim obilujete. U Evropi niti jedan jedini pas ne smije biti sam na ulici, mora biti na povodcu, cipovan i registrovan. Tada mozete vaziti o pravima zivotinja, do tada, vodite ih sebi kuci.
Guest

#254 Re: Re:

2013-12-06 16:54

#235: kokakola - Re:

A sta je sa cinjenicom da jedino u ovom slucaju neko drugi ispasta zbog ljudske gluposti. Treba li pobiti sve bebe bez JMBG-a zato sto su one manje bitne od drugih. Treba li citavu zemlju unistiti jer nije dovoljno dobra za EU. Hocemo li ubiti svu djecu koja nemaju djeciji doplatak jer nisu dovoljno bitna da bi se za njih izdvajao novac. Ovdje je izgleda jedino rjesenje ubijanje koje ce se nakon pasa nastaviti one 'nebitne' ljude jer ce i oni nekad nekome zasmetati. A tada cete biti protiv ubijanja jer su ljudi bitniji od zivotinja. E pa varate se, nismo superiorni i nikako se ne trebamo igrati boga sa bicima koja su nemocna ili jednostavno previse dobra da nam se dostojno suprotstave.


Gost

#255 Re: Gospodo koja smislja ovakve peticje

2013-12-06 16:57

#253: Valter brani Sarajevo - Gospodo koja smislja ovakve peticje

Ah, prosvijetli nas molim te! Hvala ti, nismo znali. Do groba zahvalna.

djeda mraz

#256 Re: Re: Za djeda mraza

2013-12-06 16:57

#247: - Re: Za djeda mraza

Kakav rat, ne znam vise ,stvarno ne vrijedi ovdje nista pametno preduzimati,znate sta neka vam ih psi,mazite ih pazite ih za 5 godina ce ih biti vise nego stanovnika Sarajeva,umrite od gladi,ali nahranite psice,borite se za pse dok neki dogovaraju raspad drzave,borite se za pse,radite za tu neku platu od 600,700 KM, nema veze sto je voda poskupila,nema veze sto je plin skup,nema veze sto nam je hrana skuplja nego u Njemackoj.Psi se nam ostati na ulicama i krasiti grad. Sve najbolje vam zelim


Gost

#257

2013-12-06 17:00

Umjesto pasa ako ikako mozete , ja bih rado potpisao peticiju za uklanjanje ( po potrebi ako moze javno pred narodom ) politicara :) Pozz za sve koji su protiv ubijanja neduznih zivotinja !
Valter volim te

#258

2013-12-06 17:00

Hajmo svi lijepo usvojite po 2 psa,kada ih vec toliko volite,ovih 2886 potpisivaca iovaj ostatak strpamo u azil. Rijesen problem, i onda vi ,kada vec toliko volite zivotinje,dolazite volontirati u azilima i brinite se o njim, hoce li neko ???
scientia

#259

2013-12-06 17:01

Ova Nermina je smiješna, kaže da su ljubitelji životinja agresivni, a ona je za ubijanje hahahaha grohotom se smijem. Reguliši hormone pod hitno, loše si
kokakola

#260 Re: Re: Re:

2013-12-06 17:01

#254: Guest - Re: Re:

Idi odmori malo,vidim da ti nije dobro

Guest

#261 Re: Gospodo koja smislja ovakve peticje

2013-12-06 17:01

#253: Valter brani Sarajevo - Gospodo koja smislja ovakve peticje

Vjerujte da je 'gospoda koja smislja ovakve peticije' vec bar jednom udomila lutalicu. I sama ih imam, i to vise. Ali sto bi mi ispravljali tudje greske. Ta druga gospoda koja je dozvolila da ostanu na ulicama treba smisliti nacin da se to rijesi. Ali ne na ovakav krvolocan nacin. Probajte nekad razmisljati kao osoba koja razumije da nije sama na ovom svijetu. Sta sad nakon pasa treba pobiti sve ostale vrste, da bi napokon mogli zivjeti u miru. Ipak, slazem se s vama sto se tice EU, ali hajmo krenuti njihovim stopama, sterilizovati ih, cipovati i registrovati, onda ih mozda i udomiti. Zasto tako ne rijesavamo ovaj problem nego odgovor za sve nalazimo u ubijanju.

Guest

#262 Re: Re: Re: Re:

2013-12-06 17:04

#260: kokakola - Re: Re: Re:

Kako bi mi i bilo dobro kad se ovakve stvari desavaju oko mene. Ne znam ko ovo moze mirno gledati i apsolutno nista ne uraditi povodom toga


Gost

#263

2013-12-06 17:06

Svaciji zivot je podjednako vazan,zato zastitimo nase vjerne prijatelje!!!

Gost

#264 Re:

2013-12-06 17:07

#258: Valter volim te -

U kojim azilima, ovdje samp imamo mucionice u kojima pate vise nego na ulici.. Ali i ta vasa ideja je bolja od ubijanja

Dosadni ste stvarno

#265 Subjekt

2013-12-06 17:08

DA se vi ista pitate promjenili bi ste dosad barem neku neznacajnu stvar u ovom sistemu,mislite ako se ovdje potpisete na ovoj smijesnoj peticiji koja pri tome i nije validna,mislite nesto uraditi,djaba trosite struju i internet.Eutanazija ce biti sprovedena.

Gost

#266 Re: Re: Re: Za djeda mraza

2013-12-06 17:09

#256: djeda mraz - Re: Re: Za djeda mraza

Znaš šta, ja bih rado nekim debilima isto pucala u glavu jer su primitivni do bola, ali živim u nekoj nazovimo civilizaciji. Stisnem zube i uvijek pokušam da razumijem i te koji su naopaki. Ne bih imala ništa protiv da psi sve ovo preuzmu jer kakva je situacija, znam ja nas, *ebo ti nas. Ako ništa ti bi Djede Mraze trebao znati, jer si također ovdje ugrožen... I tebi želim sve najbolje


Gost

#267 Re: Re: Re: Za djeda mraza

2013-12-06 17:10

#256: djeda mraz - Re: Re: Za djeda mraza

Ova bi drzava dalje dogurala da je vode ti psi a ne takvi zaostali ljudi. Pametnije bi nam bilo da njih hranimo umjesto sto tovimo debele guzice politicara koji ne brinu ni o kome osim o sebi


Gost

#268

2013-12-06 17:11

PRAVA STVAR

Gost

#269 Re: Re: Re: Re: Za djeda mraza

2013-12-06 17:13

#267: - Re: Re: Re: Za djeda mraza

Ja mislim da bi bilo bolje da hranimo porodice koje stvarno nista nemaju,gleda li od vas iko emisiju ispuni mi zelju na hayatu,tek do kada pogledate vidite koliko ima siromasnog naroda koji je u sjeni drugih ,,jako bitnijih,, tema

#xxx

#270

2013-12-06 17:13

Ovo je tuga sto se nama desava,sramota,prvo za politicare,drugo za ljude koji uzmu psa i puste ga da luta ulicom,a kao uzeli su ga sebi. Ili ih cuvaju dok su stenci pa kada malo odrastu na ulicu. Eto sta ste dobili tim',dobili ste zakon koji odobrava ubijanje tih ZIVIH BICA (poput vas) koja nisu ni kriva ni duzna,koja su cak 2 puta bolja i osjecajnija od vas ! Zapitajte se malo koga kriviti za ovo !!!

Gost

#271

2013-12-06 17:13

Sramota za cijelu državu, sramota za saborske zastupnike!

Gost

#272 Da je vise ovakvih ljudi bilo bi nam puno bolje

2013-12-06 17:16

Hajmo svi lijepo usvojite po 2 psa,kada ih vec toliko volite,ovih 2886 potpisivaca iovaj ostatak strpamo u azil. Rijesen problem, i onda vi ,kada vec toliko volite zivotinje,dolazite volontirati u azilima i brinite se o njim, hoce li neko ???
scientia

#273

2013-12-06 17:18

Re : Hajmo svi lijepo usvojite po 2 psa,kada ih vec toliko volite,ovih 2886 potpisivaca iovaj ostatak strpamo u azil. Rijesen problem, i onda vi ,kada vec toliko volite zivotinje,dolazite volontirati u azilima i brinite se o njim, hoce li neko ???


A što ti imaš energije, bolan/bona idi pljuj po klixu imaš temu otvorenu, okani se nas...

Gost

#274 Ogavno

2013-12-06 17:18

Nije mi jasno zasto se ovi iz drugih drzava mijesaju ovdje,njima je gore lijepo u SLO,HR i odakle su vec,oni nemaju pasa lutalica,zasto onda ovdje zagovaraju da nastane anarhija,da nam vodje budu copori pasa

Gost

#275 Re: Re: Re: Re:

2013-12-06 17:19

#252: ### - Re: Re: Re:

Ne smatram da su nam zivotinje ravropravne, ali pogledajte kako se u ostalim drzavama tretiraju. Mozda vam je tesko to povjerovati ali svugdje idem ili pjeske ili tramvajem i svakodnevno se susrecem s njima. Par puta mi se i desavalo da me pojedini psi krenu napasti ali tad treba razumno reagovati jer kad vide da im nismo opasnost, nece ni oni biti nama. Ne kazem da nema pasa koji su u stanju ozbiljno povrijediti covjeka, ali onda uspavajte samo njih a ne one koji nisu apsolutno nista uradili. I da su se na vrijeme sterilizovali, danas ih pola ne bi bilo na ulicama. Ne zelim nikoga uvrijediti, podrzavam svacije misljenje, ali smatram da o problemima treba razmisljati na vrijeme a ne kada nam se, kao sad, cini da je jedino rjesenje njihovo ubijanje.