PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Quoted post

djeda mraz

#256 Re: Re: Za djeda mraza

2013-12-06 16:57

#247: - Re: Za djeda mraza

Kakav rat, ne znam vise ,stvarno ne vrijedi ovdje nista pametno preduzimati,znate sta neka vam ih psi,mazite ih pazite ih za 5 godina ce ih biti vise nego stanovnika Sarajeva,umrite od gladi,ali nahranite psice,borite se za pse dok neki dogovaraju raspad drzave,borite se za pse,radite za tu neku platu od 600,700 KM, nema veze sto je voda poskupila,nema veze sto je plin skup,nema veze sto nam je hrana skuplja nego u Njemackoj.Psi se nam ostati na ulicama i krasiti grad. Sve najbolje vam zelim

Odgovori


Gost

#266 Re: Re: Re: Za djeda mraza

2013-12-06 17:09:36

#256: djeda mraz - Re: Re: Za djeda mraza

Znaš šta, ja bih rado nekim debilima isto pucala u glavu jer su primitivni do bola, ali živim u nekoj nazovimo civilizaciji. Stisnem zube i uvijek pokušam da razumijem i te koji su naopaki. Ne bih imala ništa protiv da psi sve ovo preuzmu jer kakva je situacija, znam ja nas, *ebo ti nas. Ako ništa ti bi Djede Mraze trebao znati, jer si također ovdje ugrožen... I tebi želim sve najbolje


Gost

#267 Re: Re: Re: Za djeda mraza

2013-12-06 17:10:39

#256: djeda mraz - Re: Re: Za djeda mraza

Ova bi drzava dalje dogurala da je vode ti psi a ne takvi zaostali ljudi. Pametnije bi nam bilo da njih hranimo umjesto sto tovimo debele guzice politicara koji ne brinu ni o kome osim o sebi