Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

Quoted post


Gost

#215

2013-12-07 09:49

koliko je potrebno skupiti potpisa ? ima li onih koji su upućeni bolje - koje su šanse da produže vremenski rok (i usvoje/promene) trenutnu zakonsku odredbu ?
ima li smisla nadati se ?
dugo sam apsolvent, htedoh dići ruke od svega - ali mi je ipak jako krivo - sada kad vidim ko sve za sebe tvrdi kako ima završen fakultet...ne verujem da će mi diploma formalno - doneti nešto posebno il pomoći u traženju /zadržavanju posla, ali bi mi bilo jako žao da sve te godine truda i učenja-prosto propadnu, ne dožive finale...
širite peticiju, molim vas.

ne znam koliko nas je koji smo po starom. dajte sugestije kako se još aktivirati, kome se obratiti da bi uspelo ovo?

Odgovori


Gost

#216 Re:

2013-12-07 10:11:20

#215: -

Postaviti link po najtiraznijim novinama? :)

Solunci svih fakulteta

#217 Re:

2013-12-07 10:19:05

#215: -

Za sada širite informaciju o ovoj peticiji, kačite obaveštenja po vašim matičnim fakultetima, lepite linkove na fb grupama, priča o ovome treba da dopre do što više kolega. To nek bude zadatak svakog od vas, dok će jedna grupa studenata, sa nekoliko fakulteta i nekoliko univerziteta, odraditi ostali posao, kontaktirati, pregovarati, ojačana pravnički sa gđom Terezom. Imamo jake argumente, ima nas VIŠE NEGO DOVOLJNO i uspećemo u ovome. Samo vas molim da ne širite defetizam, ne nasedajte na patke vaših fakulteta, njima je u interesu da, sejući strah, od zlatne koke naprave zlatni kokošinjac, a to im ne smemo dopustiti.

 

p.s. Bez ima li smisla, može li se očekivati, hoće li biti šta, vredi li se nadati... Kad tako postavite stvari, više ništa nema smisla, predali ste se bez borbe. ŽELIMO, MOŽEMO, HOĆEMO, IMA DA BUDE! :)