Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

Quoted post

Majka TEREZA

#306 Re:

2013-12-16 13:43

#305: -

Znam da ću se još jednom citirati, ali pošto se dugo nisam oglašavala, da ne bi shvatili studenti da sam "nestala", povukla se iz ove akcije, da ne mogu ili ne želim dalje sa svima vama... izjavljujem:" Nemate na čemu da mi se zahvaljujete. Da sama nisam želela i htela da vam pomognem i budem uz vas kao stručno lice sa dugogodišnjim iskustvom, ne bih se ni oglasila." Pratim sve, tu sam, čitam zakone, sve moguće informacije koje nam mogu pomoći, statute različitih fakulteta i puno, puno... razmišljam o strategiji, načinu dolaska do cilja, ljudima sa kojima bi trebalo da se sretnemo i onima kojima bismo morali pisati, ali me ne vidite. Međutim, imaćete priliku da me i lično upoznate, ukoliko pobedimo, a ja  verujem u uspeh. Nije ovo nikakva fraza, pokušaj da vas utešim ili nešto treće, nego od srca i najiskrenije vam kažem da verujem i u pokretače i u potpisnike i u sebe i idemo do kraja, a taj kraj se za sve nas zove POBEDA.

Odgovori


Gost

#1484 Re: Re:

2014-01-23 14:42:48

#306: Majka TEREZA - Re:

Postovana Majko Terezo, zelim prvo da vam se zahvalim za vasu volju da nam pomognete i razumevanje koje imate za nas. Zelim da se zahvalim i za to sto ste kao jednu od tacaka naveli profesore koji koce sa svojim ispitima studente, dakle oni profesori gde je problem poloziti ispit, koji imaju previsoke kriterijume, i tako svesno koce studente u diplomiranju. Ne govorim o tome da trebaju da budu blazi i da nam progledaju kroz prste, vec da nije u redu da nam svesno otezavaju, a mi kao potcinjeni u tom lancu, da izlazimo na neke ispite po 18 puta i nista im ne mozemo. Hvala sto ste napisali i obratili paznju na tu vrstu problema, i napisali da bi trebala da se provede neka vrsta inpekcije na takvu vrstu profesora.