Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

Quoted post


Gost

#589 strašno

2013-12-26 08:52

Koliko zlobe u komentarima na Mondu... Ja bukvalno ne mogu da verujem koliko su nas ispljuvali i koliko su svi u fazonu "dosta vam je više" i slično. Duša me boli...

Odgovori


Gost

#592

2013-12-26 09:28:00

Nove generacije,površnost,jad,...kad bi im napisao moj život unazad 21 godina,imam 32,ostalo 4 ispita na Šumarskom u Bg,i krenuo od 1992 pa nadalje ...na kraju bi me verovatno pitali,pa odakle ti snage čoveče! Vratio sam se na fax u ovoj školskoj godini,poslednji dat ispit 2007,putujem iz Bosne na ispite,čak i konsultacije,na kojima dodje 20 ljudi,a traju sat vremena,i budu samo jedan dan sedmicno,ide teško,profesori se ponašaju kao da nisam pravio toliku pauzu,pa kad na ispitu krene sa pitanjima koje nemaju u knjizi " a pričao sam o tome kolega na predavanju",a ja slusao predmet pre 9 godina ....i tako ....nadam se produzenju,mozda i zavrsim do tog njihovog 30.9.2014,ali nije prijatno uciti i znati da ako ne dam do tada ....jos jedna stvar,ova 4 ispita sto su mi ostala,profesori uopste ne priznaju bolonju,ispituju kao i stare studente,pismeni-usmeni,i znajuci kakvi su,nikad se to promeniti nece,i ako kojim slucajem ovo ne uspe (a ne sme biti tako),ja ne zavrsim,treba neko da me odere za 1000 evra,doda 10 ispita,moram boraviti u Bg -dodatni trosak,i na kraju opet dodjem do ta 4 koja profe ispituje kao da 1970-1980,znaci klasican pismeni i usmeni ..... i da,moram ostaviti posao i suprugu.....dece jos nemam,skoro se ozenih!

Pozdrav svima


Gost

#594 Re: strašno

2013-12-26 09:29:28

#589: - strašno

592 na racun 589 :-)