Zabraniti nastupanje Svetlane Raznatovic za docek u BG-u

Quoted post


Gost

#21

2013-12-26 11:39

Potpisujem jer ne volim njenu muziku, a sa druge strane njena stvar sa cime se bavila u zivotu, to ne dolazi u nikakav dodir sa muzikom koju masovan narod slusa. Ova peticija je jos jedan jeftini nacin da se zarade pare, pff . ;)

Odgovori

inicijator

#24 Re:

2013-12-26 11:45:46

#21: -

Zaista ti ne smeta da se od naseg novca placa i promovise osudjeni kriminalac, mafijasica, sund i kic?! Nemoguce je da te ne zanima to sto kao narod moralno propadamo, sto su nam sve vrednosti urusene i sto nam pravni sistem ne funkcionise.

Takodje bih te zamolila da mi kazes kako od ovoga moze da se zaradi novac??? Obecavam dacu ti polovinu! :-)

Svakako, hvala na podrsci.


Gost

#272 Re:

2013-12-27 14:27:43

#21: -

Ako živite kod skupštine onda je opravdano potpisivanje peticije... Jer ovo nije anketa ko voli Cecinu muziku ili ne. Ja je lično ne volim, ali mi se gadi to što se politika inkorporiala svugde, pa je sad i koncert politički nastup koji treba zabraniti. Svi se vode parolom kako ' nije to što ja ne volim njenu muziku, nego daje loš primer toga kako država podržava kriminalce' . Šta bi onda trebalo? Da pola rock scene ne nastupa NIGDE zato što onda ispada da država podržava narkomaniju i promiskuitet? Na ovo očekujem odgovor kako je to njihova lična stvar šta će oni da šmrču i da ubrizgavaju u vene, ali je isto tako i privatna stvar te Cece šta je ona radila u 'slobodno vreme'. Ali ne, pošto Srbi linčuju sve što je uspelo, onda je i Ceca ( NAGLAŠAVAM - KAO PEVAČICA) trn u oku svima redom....  A propali rokeri nikome ne bodu oči, jer su žaljeni od strane svih, ali se niko ne zapita zašto su propali, i zašto je narodu lakše da sluša o propalim ljubavima nego propaloj državi.... A to što se vraćaju devedesete, pa je celokupna slika jedan veliki deja vu-  dajte ljudima hleba i igara  , u našem slučaju, ni hleba nego samo igara, to je druga tema i to nije razlog da OVAKVA peticija ima više potpisnika nego peticija protiv skrnavljenja naroda današnjim nazovi novinarstvom. Ali opet, bolje Cecu na lomaču, zbog nečega što joj nije u okviru onoga čime se bavi, ali NEMOJTE SLUČAJNO one na lomaču koji uništavaju ovu državu SA SVOG RADNOG MESTA.