ZAKONOM ZABRANITI GMO

Quoted post


Gost

#1

2011-06-11 16:05

Ako nasa vlada ne izglasa takav zakon da se to zlo ne siri Srbijom mi smo gotovi sto zapadne sile i hoce da nas truju i da nam generacije budu mutanti ko i oni sad !!!

Odgovori


Gost

#166 Re: zakonom zabraniti GMO

2012-02-07 04:25:10

#1: - Zimim u australiji nekih 23 godina. Ukus voca  i povrca je bezukusan i bezmirisan. Jagode u frizideru stoje 2 nedelje i nepromenu  boju niti ukus gume. Neverovatna promena u odnosu sta sam jeo u srbiji 80tih godina. Melko sveze stoji u frizideru 3 nedelje i ne pokvari se, kiselo mleko isto tako. Sva hrana ovde u australiji je neverovatno losa, bezukusna. Govedima se daju hormoni rasta i to nasi naucnici opravdavaju da su to dozvoljene kolicine, kontrolisane i ne stete ljudskom organizmu. Verovatno su u pravu jer smo se i mi promenuli, ogrizli debeli druga nacija po debljini u svet. Vlada srbije mora to da zabrani samo ako i ona nije prolupala a moguce je da je prolupala jer samo govori evropa, evropa pa opet evropa. Mozda je srpsaka radikalna stranka ta koja moze da spase srbiju, svi lonci su polupani.

 


Gost

#238 Re:

2012-02-27 01:33:37

#1: -

Kakve gluposti.

Ako vam se ne jede genetski modifikovana hrana nemojte da je kupujete i cao.


Gost

#294 Re:

2012-04-12 00:50:52

vgbzu

#341 Re:

2012-12-16 16:34:12

#1: -

Mislim da je ovo mnoooogo dublje nego sto se da videti. Molila bih sve ljude da izdvoje 2 sata svog zivota i odgledaju dva videa : "What are they spraying?" i "Why are they spraying?" Ovi problemi nisu direktno vezani za Srbiju, ali neposredno i te kako jesu. Pogledajte monopol koji igraju "oni gore", i videcete koliko je u stvari sve to povezano. Ovakvi tragovi i ovakvi avioni mi, u Briselu, svaki dan, po ceo dan gledamo. Sve sto se izbaci u atmosferu ostaje tu, i putuje sa njom, i, iako oni ne prskaju direktno Srbiju, sve to i po njoj pada. Da li ste primetili razliku u kisi od kako ste bili mali i sad? Nekada se ves prao kisnicom, danas, ako vam nesto pokisne, treba 2 puta da ga operete da to lici na nesto... No, pogledajte i presudite.

P. S. Ne spamujem ili sl. , vec je ovo i te kako povezano sa ovom temom.