Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

Quoted post

zbunjena

#2715 Re: Re: Re: Re: Re: ?!?!?!?

2014-01-31 18:52

#2709: - Re: Re: Re: Re: ?!?!?!?

Izvini kolega, ako si uopste kolega. Zbog toga sto MOJA ekonomija korespondira sa megatrendom sam i u panici. Svaka stranka u predizbornoj kampanji svasta obecava, tako da ne mogu bas da se oslonim na njih.  Zatrazila sam vam najuljudnije da mi pomognete. I ne vidim cime sam Vas isprovocirala. Imam dvoje male dece, posao i pored svega toga ucim kao sumanuta, ali necu stici do septembra, tako da nemam vremena da iscitavam vasa prepucavanja po kometarima ko zna koliko km unazad.

Odgovori


Gost

#2724 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?!?!?!?

2014-01-31 19:00:58

#2715: zbunjena - Re: Re: Re: Re: Re: ?!?!?!?

Koleginice dala sam Vam pomoc koliko sam mogla u komentaru #2700 na prethodnoj strani.

Nemate samo Vi decu, posao, strah, neizvesnost..ali malo ukljucite mozak i slusajte nas koji zelimo da Vam pomognemo.

Agronom

#2731 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?!?!?!?

2014-01-31 19:15:11

#2715: zbunjena - Re: Re: Re: Re: Re: ?!?!?!?

Zbunjena ne paniči. Najgora moguća stvar koja može da ti se desi je da izgubiš pravo studiranja na tvom faksu. Ali nije tvoj faks jedini faks na svetu. Ako faksovi stvarno budu se tako ponašali čitaj ucenjivali studente siguran sam da će ljudi pre otići kod privatnika ako ni zbog čega drugog onda zbog inata. A još ako bude tačno da planiraju da nas oderu sa naplatom poena onda ispade da privatnik i nije skup. O kriterijumima i odnosu prema studentima da ne pricamo.

A ima nas bogme mnogo. Ko zna mozda privatni zbog toliko broja izadju i sa nekim zanimljivim ponudama jer se radi o preko 20.000studenata (samo na BGU ima 15000 koji izlaze na ispite).

Ponavljam to je najgora opcija jer bi tu morala da das fine pare (privatni ili prelazak na bolonju kosta kako okrenes).

Ali posto je skupstinski odbor za nauku prihvatio nas predlog, cisto sumljam da ce posle izbora naprasno da im se promeni misljenje. Sobzirom da ce SNS osvojiti ubedljivu vecinu a njihov clan odbora se bas zalozio za nas mislim da je produzenje roka vrlo sigurno. Na kraju krajeva CG i RS su produzile rok svojim starim studentima. I opet ponavljam preko 20000 studenata to uopste nije malo i zato je bitno da ova peticija bude aktivna sve dok se ne postigne trazeno.

Dakle BEZ PANIKE. Spremajte ispite jer sad imate motiv da ucite.