Uvođenje kaznenih mera roditeljima

Quoted post


Gost

#6

2014-02-28 08:04

Molim Vas za pojasnjenje "projekat" i "prijatelj". Nas roditelj je, kao i celo drustvo, naviknut da projekat iziskuje finansijska sredstna a nosilac projekta dobit (materijalnu). Nije ni cudo, jer da nije tako ova peticija ne bi ni bila pokrenuta. Odmah se misli na ulaganja i uposljavanje prijatelja i familije, sto svakako odbija moguce potpisnike peticije. Entuzijazam i opste dobro bez koristi je iskorenjeno. Moramo se dobro potruditi da ga vratimo medju ljude, prvenstveno one koji su roditelji. Moramo najpre njih probuditi, a na njima je da poprave ili pokrenu dobro u deci. Ona se radjaju dobra, kao andjeli, ostalo mi od njih napravimo. Podrzavam, zelim da se nesto promeni, makar malo (i to je nesto) i pozivam sve kojima je stalo do buducnosti svoje dece i dece njihove dece da se probude i umu ucesce u kreiranju svojih zivota. Ovo je samo jedan deo od onog sto mozemo uraditi za sebe i svoju decu.

Odgovori

N G
Autor peticije

#7 Re:

2014-06-14 17:11:13

#6: -

Projekat je čisto ako zajedno ne budemo imali bolju ideju. Davno sam bila u jednoj NVO i moj prijatelj je napisao projekat o neophodnoj edukaciji roditelja, još dok su deca mala-dakle na mnogo višem nivou, ne pojedinačno, nego kao sastavni deo obrazovnog sistema. Projekat- u smislu plan. Nema ovde lične dobiti, bar ne moje i nadam se da bilo ko, ko se bude uključio u rešavanje ovog problema neće poći sa tom namerom u ovo.