Peticija protiv formiranja policije za zastitu zivotinja u Srbiji

Quoted post

Pokretac peticije protiv jadnika

#8

2011-07-14 18:17

Dragi moji, vase licemerstvo nema granica. Sram vas bilo (glasom bate Stojkovica).
Izuzetno je jadno, da vi koji branite zivotinje i zelite boljitak zivim bicima, nekome zelite muku, bolest, nemastinu i slicno, samo zato sto se ne slaze sa vama. Pravo na razlicitost misljenja je osnovna tekovina ljudske civilizacije, koja ima zaista smesnu naviku : ako psa na ulici sutnete jer je krenuo ka vama, mozete imati problema s policijom i gomilom dusebriznika. Medjutim, kad vas pas ujede, mozete samo da se pocesete po zadnjici i molite Boga da nisu bitne povrede. Sramota je da su prava zivotinja iznad prava coveka. Osakacen dzukac je veci bum u Srbiji, no osakacen covek. Nek vam je to na cast! Ha!

A sad da se osvrnem na komentare :
Komentatoru broj 4, ne kaze se pokri se, nego pokrij se usima. Sram te bilo, nepismeni.
Komentatoru broj 6, au bre zeno al udavi. Jasno je da ste svi vi dokoni i da nemate cime da se bavite cim ovde propovedate spas sveta i svih zivih bica. Nazalost, nekada davno, kada ste mozda imali neki kontakt sa stvarnim svetom (mnogi verovatno i nisu) mozda ste znali da za onlajn peticije, aposlutno niko ne mari. Samim tim sto se odredjeni ovde busaju izvanrednom cifrom od 500 potpisa (mnogo jaka cira), ja ne moram nista ni reci. Moja peticija je tu da izazove reakcije vas lozana, a vasa je tu s razlogom. Jedina dobra stvar u svemu tome je to sto ce obe imati isti rezultat. I meni i vama, nista. Meni to skroz pase, a vama?

Inace, moze policija za dzukce, samo da vas 500 iz svog dzepa placa te i takve policajce, a ne da se to ostvaruje iz budzeta koji se puni od doprinosa nas ostalih.

Odgovori

Gost

#10 Re:

2011-07-14 18:30:44

#8: Pokretac peticije protiv jadnika -

što se tiče žene koja udavi, za razliku od Vas nešto je i rekla. Na stranu moje dokonosti, Vaša peticija plod je toga da se neko naloži - hm biće da sam ja dokona... U svakom slučaju lepo je što postojite, bez Vas ložane i udavi ne bi imali šta da rade, pa uživajte u vašem stvarnom svetu u kome doprinosite boljitku ljudskog roda koji promovišete iz sveg glasa, pošto sigurna sam doprinosite takvim stavom i pojavom. I dalje Vam želim  ono što sam Vam poželela u prethodnom komentaru, samo ću Vas poslušati i neću se više ložiti da Vam išta odgovaram, jer je to rasipanje energije na takve kao Vi.

Ups, izvinite što sam Vas udavila dok pružate podršku ljudima koji su ugroženi, nisam želela da Vas ometem u plemenitoj misiji.


Gost

#13 vladimir

2011-07-14 19:30:21

#8: Pokretac peticije protiv jadnikŠupčino,samo još nešto da ti kažem: POSEREM TI SE U TVOJU PETICIJU I U TA TVOJA PRLJAVA I POGANA USTA,SIT SE NAJEDI GOVANA OD SVIH TIH ŽIVOTINJA (a možeš i moja ako ti ne bude dovoljno) KOJIMA OKREĆEŠ LEDjA!!!!!!!!!    prijatno.....

dunja
Gost

#15 Re:

2011-07-14 21:19:01

#8: Pokretac peticije protiv jadnika -

auAU ALA SI TI SAMOZIVAN,COVECE ZIVOTINJA NE NAPADA DOK NE OSETI DA JE UGROZENA!!!!!IMAM BEBU OD 8 MESECI I CUVAM U KUCI PSA I MACKU PA JOJ NISU NASKODILI CAK STA VISE OBOZAVAJU MOG MALOG!!!PAS ILI KAKO GA TI NAZIVAS "DZUKAC"NUKOGA DO SADA NIJE OSAKATIO,COVEK COVEKU NANOSI ZLO ZAPAMTI TO,A TI SI CINI MI SE IZ PRILOZENOG JAKO SAMOZIV I ZAO!!!ZABORAVIO SI DA JE PRE TACNO MESEC DANA JEDAN LUDAK SILOVAO PSA!PISALO JE I U NOVINAMA A BILO JE I NA VESTIMA!PA TI SAD MENI RECI JEL TO NORMALNO,PA NE DA BI UJELA NEGO BI POCEPALA TU BUDALU,A PSA KO SISA PA STA ON JE TU DA TRPI!  TI I TEBI SLICNI STE JAKO JADNI I ZELIM DA VAS GOSPOD BOG PROSVETLI,DA MALO BUDETE OSECAJNIJI,DA IMATE MALO LJUBAVI U SEBI JADNICE!!!U KAKVOJ TI ZABLUDI ZIVIS!!!

SAMO TI SPAVAJ NA TO UVO DA NECEMO USPETI,BITNO JE DA SMO OZBILJNO POKRENULI STVAR U KORIST JADNIH I BESPOMOCNIH ZIVOTINJA,A AKO NE USPEMO ODMAH,BUDI SIGURAN DA CEMO USPETI ZA DVE ILI TRI GODINE DO TOGA CE DOCI,ZAPAMTI MOJE RECI!!!

Gost

#22 Re: Samo kulturan odgovor...

2011-07-14 23:53:24

#8: Pokretac peticije protiv jadnika -

Reci mi samo kakvim budzetom raspolaze ova drzava? Razmisli pa mi reci na koje pametne stvari drzava iz budzeta vadi novac,da li je ovo ne vazno i bacanje para?
Raspitaj se kako policija za pse funkcionise,pa se onda buni.. To je neprofitno drustvo koje se sluzi iskljucivo novcem dobijenim donacijama..Jedino je bitno da se pokrene...

I zasto ne razmisljas u tom pravcu da bi ovom akcijom dosta ljudi u raznim gradovima mogli da dobiju posao,bilo bi vise radnih mesta.. Nije to samo za njih... i za nas je...

I nema veze da li ce ikada iko procitati ovu peticiju...Ovo je pokusaj,pa makar sanse bile i premale..Zelja ljudi koji osecaju isto i zele isto.. Sto se tice tog tvog stava kako niko ne mari za ljude koje psi ujedu.. Da ih je malo manje na ulicama i da ih malo manje maltretiraju ne bi bili agresivni.. Kako bi ti reagovao da te neko ceo zivot sutira i marsira.. Veruj mi,poceo bi i ti da ujedas vremenom...


Gost

#27 Re:

2011-07-15 20:48:37

#8: Pokretac peticije protiv jadnika - mi nemamo cime da se bavimo a cime se bavis ti?

 

 


Gost

#28

2011-07-15 20:49:37

auAU ALA SI TI SAMOZIVAN,COVECE ZIVOTINJA NE NAPADA DOK NE OSETI DA JE UGROZENA!!!!!IMAM BEBU OD 8 MESECI I CUVAM U KUCI PSA I MACKU PA JOJ NISU NASKODILI CAK STA VISE OBOZAVAJU MOG MALOG!!!PAS ILI KAKO GA TI NAZIVAS "DZUKAC"NUKOGA DO SADA NIJE OSAKATIO,COVEK COVEKU NANOSI ZLO ZAPAMTI TO,A TI SI CINI MI SE IZ PRILOZENOG JAKO SAMOZIV I ZAO!!!ZABORAVIO SI DA JE PRE TACNO MESEC DANA JEDAN LUDAK SILOVAO PSA!PISALO JE I U NOVINAMA A BILO JE I NA VESTIMA!PA TI SAD MENI RECI JEL TO NORMALNO,PA NE DA BI UJELA NEGO BI POCEPALA TU BUDALU,A PSA KO SISA PA STA ON JE TU DA TRPI!  TI I TEBI SLICNI STE JAKO JADNI I ZELIM DA VAS GOSPOD BOG PROSVETLI,DA MALO BUDETE OSECAJNIJI,DA IMATE MALO LJUBAVI U SEBI JADNICE!!!U KAKVOJ TI ZABLUDI ZIVIS!!!

SAMO TI SPAVAJ NA TO UVO DA NECEMO USPETI,BITNO JE DA SMO OZBILJNO POKRENULI STVAR U KORIST JADNIH I BESPOMOCNIH ZIVOTINJA,A AKO NE USPEMO ODMAH,BUDI SIGURAN DA CEMO USPETI ZA DVE ILI TRI GODINE DO TOGA CE DOCI,ZAPAMTI MOJE RECI!!!

 


Gost

#37 Re:

2011-07-19 02:22:21

#8: Pokretac peticije protiv jadnika -

Pa ta policija za dzukce ce mozda morati nekada i tebe da uzme u zastitu, posto se ponasas gore od svakog dzukca! Ko tebi daje za pravo da prosudjujes da li sam ja zaludna??? Za razliku od tebe, koji si ocito imao dovoljno vremena da smisljas ovakve gadosti, ja sam radila 27 godina u tri smene u bolnici, majka dva studenta, imam majku 81,sa alchajmerom i hendikepiranog svekra od 92 godine, koje u svojoj kuci negujem kao bebe, imam psa, nemam zenu koja mi radi u kuci, vec sredjujem i vodim kucu i dvoriste uz pomoc svoga supruga, asmaticara i srcanog bolesnika... Imam psa, koji mi pricinjava ogromnu radost, i bez koga bi nam svima dan bio dosadaniji i ruzniji, koji pazi da mama ne ode od kuce, i laje kada svekar iz kreveta nesto treba... Rado pomazem i deci i raznim ljudskim kategorijama, od fizickih invalida, do razlicito hendikepiranih... I sve me to ne sprecava niti ogranicava da bezrezervno volim zivotinje... I sto je vise ovakvih ljudi kao sto si ti, ja sve vise volim zivotinje, koje napadaju samo u samoodbrani, i ne mrze ni jednog coveka, koga se ne plase, kao sto to cine ljudi tvoga tipa... Najzalosnije je da takvi kao ti fantaziraju da su Bog zna kako humani i da vole ljude... Neo ko je tako izopacen od mrznje prema bilo kom zivom bicu, ne moze da voli coveka. Zato bi ja najradje pokrenula peticiju za osnivanje psiho-policije za frustrirane i ostecene tvog tipa. jadnice. Nisi ti kriv, ko zna sta se tebi desilo...

Srećna

#55 Re:

2019-04-17 05:33:27

 

Jedino sto mogu napisati, a to je da si ti samo jedan samoživi "čovek", koji ne mari ni za ljude oko sebe, a kamoli za pse. Zapamti pse, ne "džukce". Nauči lepo da se izražavaš...Pretpostavljam da baš i nemaš prijatelje, bar ne one prave...Verovatno nisi omiljen ni u komšiluku...Verovatno ti je dosadno, pa smišljaš ovakve gluposti da bi se zabavio... Sad, izvini, ali moram da idem da nahranim pse, da se družim sa prijateljima, da uživam...