Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post


Gost

#1

2011-07-15 02:01

Zaista nema razloga da skolujemo nikog osim srpske dece!!! Crnogorci su hteli svoju drzavu,pa,eto im je!

Odgovori


Gost

#11 Re:

2011-08-14 21:08:23

#1: - I ako sam za ali ipak treba misliti na nas koji smo bili protiv odvajanja....treba sad uz pomoc popisne liste o tome odlucivati..ona neka se trazi pa onda da se odlucuje...a ako to ne moze onda sta je tu je

 

 


Gost

#92 Re:mne

2015-08-09 15:01:46

Uvodite sto god ocete, ko ce ici u bg da se skoluje osim srba iz cg. Niko drugi, te cete vasijema vrata zatvorit i nama.opet dobro, valjda ce se opasuljit pa ce vidjet da im.gore nema prijatelja i da imaju samo jednu domovinu Crnu Goru.... Tako da podrzavam i potpisujem ako se vazi! 

Dvostruki Standardi

#107 Re:

2015-08-09 19:23:26

#1: -  

 Onda će iz CG doći trećina stanovnika, koji se izjašnjava ju kao Srbi.

Da li ćete vaterpolo su Mandica vratiti u CG, student je, a osvaja svetsku medalju u vaterpolu.

Takođe i Gavrilo Subotic vaterpolista je student.  Bio je i Praunuci. 


Gost

#121 Re:

2015-08-09 21:11:58

#1: -  

 Slazem se, dosta je bilo!!!!

Crna Gora

#201 Re:

2015-08-10 08:24:59

#1: -  

 Svi ste vi kurvini sinovi

KK

#252 Re:

2015-08-10 09:19:09

#1: -  

 U meniju za izbor države piše Srbija i Crna Gora, pa zar ne može da bude samo Srbija kad se već pokreće ovakva peticija. Kako da potpišem takvu peticiju kad se potura nepostojeća država.

Dejan

#262 Re:

2015-08-10 09:29:38

#1: - 

 Srbi iz Crne Gore I dalje će imati usta prava kao Srpski državljani. Milogorci neka studiraju u Sloveniji I Hrvatskoj.

GENS UNA SUMUS

#354 Re:

2015-08-10 11:00:59

#1: -  

 Svaka cast na pitanju prijatelju , kakva prava imaju sami studenti iz Srbije u svojoj zemlji ,skoro pa nikakva.Kao i obicno u Srbiji se od drveta ne vidi suma a za sve postojece probleme zadnjih 30 godina su krivi svi (sSlovenci,Hrvati,Bosnjaci ,Izbeglice,Bosanci,Albanci,Crnogorci,Nemci,Madjari) osim nas samih.U Grckoj se na primer koliko ja znam u zadnjih cetrdeset godina od osnovne skole pa do fakulteta ne placa skolarina znaci nista , nula,zero, knjige besplatne od prvog osnovne ,ne placaju se ispiti na fakultetu,takse,prijave znaci besplatno skolovanje za sve,pa umesto da pisete peticiju da bi nekom drugom bilo gore pisite da bi vama bilo bolje.Peticija je jako sovinisticki obelezena i povedena ne istinitim navodima sa elementima za krivicno gonjenje nadam se da ce neke osobe odgovorne za isticanje peticije pozvati na razgovor.Nemam vremena da obrazlazem srpskim AKADEMCIMA (piscima ove peticije)koji su zadnjih trideset godina po svojim crnim idejama poznati u celom demokratskom svetu gde govore ne istinu , ali navescu neke primere.Svi strani studenti u Srbiji placaju po nekoliko puta skuple upis na fakultete,oni iznajmljuju stanove,kupuju hranu,placaju gorivo,kupuju odecu,placaju struju ,vodu,takse,prijave,doktore,zubare,izlaze po kaficima...saberite sve to i ispasce deset puta veca korist nego steta.Dok se u celom svetu bore na svakakve nacine da privuku studente u svoje zemlje ksenofobicni srpski AKADEMCI i dalje pokusavaju ne svesno i svesno ponovo da izoliraju i odvedu Srbiju u mracne tokove.SRAMOTA

vrbas

#452 Re: vrbas

2015-08-10 13:03:57

#1: -  

 i onda postanu politicari, pa vladaju Srbijom. Oni i odlucuju da se ne promeni nista, kako na fakultetu, tako i u zivotu. Svaka cast izuzecima.


Gost

#524 Re:

2015-08-10 14:54:29

#1: -  

 Ovo je trebalo od samog odvajanja Crne Gore da se uradi. Hvala onome ko se setio.

srbin crna gora

#804 Re: Srpska posla

2015-08-10 19:13:11

#1: -  

 Srbijanci nek vas je sramota,dok su crnogorci isli i ratovali za srbiju bili su srbi a sad nevaljaju,vi sve gledate kroz politiku i interes i zato mrzite srbi iz cg jer kad dodju u svoju majku srbiju snadju se i oce jedno drugo da izadju u susret,a  vi ce te nas da da pocerate iz svoje zemlje jer srbi iz cg gledaju isto na srbiju i crnu goru i to je za nas jedna drzava.Stvarno sramota 

...

#1217 Re:

2015-08-10 23:05:25

#1: -  

 Kažu da ova peicija nikada nije uspela ranije, pa neće ni sada. Jer su dekani, direktori domova i nadalje crnogorci.

Trle

#1583 Re:

2015-08-11 09:37:02

#1: -  

 A kosovski studenti?

Anon

#1714 Re:

2015-08-11 14:24:26

#1: -  

 Slažem se u potpunosti!

Duka

#2128 Re:

2015-08-12 15:32:58

#1: -  

 Ja sam morao i verovatno ću opet morati da plaćam ispite, školarinu i sve ostalo što se tražilo a gospoda iz Crne Gore dobiju sve za DZ, školarinu, dom, ispite, hranu... Dosta ste bre muzli Srbiju, pasoše u ruke i pare na sunce. Mi i more plaćamo debelo, plaćamo vodu, smeštaj, takse raznorazne, a na njihove fakultete možemo da se upišemo samo uz debelu novčanu nadoknadu. E PA NEMA VIŠE, PARE NA SUNCE MONTENIGERSI!!!

ivan

#2362 Re: hitno u novine

2015-08-12 23:56:13

#1: -  

 Sigurno bi bilo vise potpisa kada bi bilo vise u novinama, neka bude opet u novinama sa brojem 15 000 potpisa! Zasto da skolujemo strance i da nas stranci zezaju... a studentski domovi su puni crnogoraca i imaju isto pravo iako su strani drzavljani. Prvo treba da se prime srpski studenti pa posle sta ostane za crnogorce.... mada, nekom bih i progledao kroz prste i pustio da studia pod uslovom da plati studije i NAUCI SRPSKI JEZIK!


Gost

#2422 Re: I studenti iz Crne Gore su Srpska deca

2015-08-13 13:39:30

#1: -  

 pustite siptare i kvazi crnogorce, oni i onako nece doci ovde da studiraju, ostavite srbima pravo da studiraju...


Gost

#2434 Re:

2015-08-13 14:35:21

#1: Procitajte komentar br. 2421.

 

Crnogorac

#2697 Re:

2015-08-19 08:08:01

#1: -  

 E sad se vidite Crnogorci koji ste po svaku cijenu zeljeli da budete Srbi. Iako vas tamo niko ne zove ''Srbine'' nego ''Crnogorac''. Shvatite da ste svi Srbi koji zivite van Srbije (osim dijaspore koja ima para) za velike Srbe gradjani drugog reda. Srbi iz Srbije ne vole ni ''Kosovske'' ni ''Bosanske'' ni vas slijepe ''Crnogorske Srbe''. Zato ostanite Crnogorci sto i jeste...

Crnogorac

#2710 Re:

2015-08-19 11:29:39

#1: -  Dragi Srbi. Skinite nam se vise s vrata. Zbog vase politike smo bili pod sankcijama, zaratili sa Hrvatskom, tapkali u mjestu godinama. Ako hocete dolazite na more. Ako necete nemojte. Sto ne prodate kuce i stanove po CG i ne idete u Grcku, Egipat...Ne dolazite da radite sezonski kod nas. Neka vasi pjevaci ljeti pjevaju u Srbiju za basnoslone sume. Ne razmisljajte hoce li nam proasti sezona ili nece. Hocemo li krepati od gladi bez vas. Bavite se vasim zivotima. Nijeste valjda vi zaratili sa cijelim svijetom zbog Crne Gore. Nije se valjda Kosovo odvojilo zbog Crne Gore. Ne mrze vas Hrvati zbog Crne Gore nego Crnu Goru zbog Srbije. Nijeste bez posla valjda zbog Crne Gore. Nije Miskovic ni Beko ni kompanija njihovog ranga dosla iz Crne Gore. Bavite se sobom ljudi...zivite i postujte druge i vas ce postovati. Ako imate kome bolje da prodate vasu robu prodajte je, nemojte je nama prodavati. Samo nas pustite da zivimo normalno. Molim vas!

 


Gost

#3044 Re:

2015-09-14 20:10:13

#1: -  

Imala sam koleginicu na fakultetu koja je na pitanje 'odakle si?' uvek imala spreman odgovor: 'iz Niksica, ali iz postene i fine porodice'! Salu na stranu, Crnogorci po studenskim menzama i domovima su bili jedan od presudnih faktora koji me naterao da napustim Srbiju. Sada zivim u jednoj civilizovanoj zemlji i sa uzivanjem koristim svaku priliku da izjavim da na crnogorsko primorje ne bih ni u ludilu otisla! Onda obicno dodam anegdote (citaj:traume!) iz studentsko zivota u Beogradu - kako su ulazili preko reda u menzu, kako su samarali cak i devojke koje bi se pobunile na takvo ponasanje (pravi primer cojstva i junastva!), kako su direktori domova bili deo crnogorske mafije i ubacivali svoje miljenike u domove, koji, najsmesnije, NISU CAK NI BILI STUDENTI, neko neka bagra i olos, pa smo mi, posteni studenti iz unutrasnjosti ili dobijali najgore sobe ili, najcesce, ostajali bez njih! Evo, i sada kiptim kada se svega toga setim:) O primitivnoj, oloskoj, hohstaplerskoj crnogorstini koja je tada vladala Beogradom mogu romane da ispisem! Zeljno sam cekala ovaj dan i sa uzivanjem potpisala peticiju! M'rs bagro u svoje gudure, a ja odoh da sebi spremim kafu...sto mi je merak!


Gost

#3132 Re:

2015-10-23 11:27:39

#1: -  

 Nemojte biti ograniceni.Zasto ovo tebe dotice? Ako je Crnogorac bolji od naseg studenta zasluzio je budzet. Ovo je i pokrenuo neki iskompleksirani Srbin koji je ispao sa budzeta verovatno. I nasi studenti imaju pravo skolovanja u drugim drzavama.


Gost

#3182 Re: 3 Godine finansiram stan i skolovanje cerke iz Nisa u Beogradu, dok se mafijasi iz Crne gore zaj

2020-01-16 17:34:47

#1: -  

Re: 3 Godine finansiram stan i skolovanje cerke iz Nisa u Beogradu, dok se mafijasi iz Crne gore zajebavaju. Nisam ni znao za beneficije, a mene kosta skolovanje 5500 e. Kakve privilegije sam ja dobijao kao Srbin? Sram bre da vas bude....Zato i ljudi odlaze...