Заштитимо слив реке Власине

Quoted post

Uterujemo dug, ništa lično

#170 Dobrodošlica za Dragana Lukovića, Albanca

2014-04-20 17:11

Čekamo te nas nekolicina, jedva čekamo da dođeš. Mnogo se zanosiš. Prvo se potpisuješ u peticiji kao da si iz Albanije a sada dolazš iz Grčke a verovtno si najmnik po vukujebiinm Turske. Jedno je što svi znamo, nikada nisi bio prijatelj našega šefa, bira on svoje društvo a ti nisi ni dorastao da budeš prijatelj bilo kome od nas jer nemaš moralnih ni ljudskih kvaliteta. Za ovde nabacne laži, klevete i insinuacije sve će da te boli, ali ne brini, neće dugo da traje, nekoliko sati svega a onda će sve da utihne. Pa iz ovog nikako ne možeš da se izvučeš bez teških i bolnih posledica, bilo ti nama došao ili mi posetili tebe, svejedno je Nagrbusio si samozvani Legijo. Ono kada su te Muje guslale u bulju u zarobljeništvu nije ništa spram ovog što te tek čeka, ali sam si to tražio.

Odgovori

L DRAGAN LEGIJA

#172 Re: Dobrodošlica za Dragana Lukovića, Albanca

2014-04-21 22:21:08

#170: Uterujemo dug, ništa lično - Dobrodošlica za Dragana Lukovića, Albanca

HEHEHEHEHHEHEHEHHEHHEHE.OK.sta je faktor snage .koliko on bese treba da bude ima li neki standard 95 ili 97 ili 1 .faktor snage je za one koji neznaju[[[ to vam je kao iz devedesetih kao benzin kada je se prodavao 10 litara od toga 9 litara benzina  1 litar vode]]]]]]] e tako ima i prljava struje a to radi branislav da bi se opravdao investitorima za to sto nije uradio elektranu kako treba . jednoga dana kada zatvore elektranu zbog toga  investitor ce biti u minusu...a naj gora opcija je sto je problem kada ima malo vode elektrana moze da proizvodi duplo energije i ima vode dovoljno u koritu vlasine a da faktor snage bude po standardu.sto je naj vaznije bez kradje.a kako bi znao kada nezna ni sondu da poveze sto je naj glavije.. e sada drugo naravno da nisam prijatelj sa muskarcima sa prijatelj sa lepim damama nisam gej. a ti ako si neka si .a bolje bi bilo da si elektranu uradio kako treba nego sto si onu ribetinu dovodio po vlasotincu da si tada to uradio ne bi danas imao problem ona ti je oduzimala vreme znam.a jos sto se tice osiguraca u pravu si bolje da si nesta zensko poslao da ga digne .a gresku sam napravio sto mom zemljku nisam isekao gume na djipu kada si me nagovarao..i za l kraj posto ti neradi tegosnica skini onaj kabal od 240 kvadrata duplu zilu sa agregata 2 do trafoa da te napravim od zice ali moras je blankirati samo...ima original da budes .....zovi me za dva dana na ovaj broj +355 686759984 da se dogovorimo gde da ti dodjem  .poz