BOJKOT KONCERTA DINA MERLINA U BEOGRADU

Quoted post

Sarajlija

#215 Re:

2011-08-03 23:32

#1: -

Pa vi srbi ste totalno poludjeli, ima li među vama ljudi koji nisu šovinisti??? DINO JE NAJVEĆA ZVIJEZDA NA PROSTORIMA EX YUGOSLAVIJE.

Odgovori


Gost

#233 Re: Re:

2011-08-04 00:00:06

#215: Sarajlija - Re:

" Najveca  Zvezda " ????

Srpkinja

#11577 Re: Re:

2015-10-23 22:55:59

#215: Sarajlija - Re:  

 Postovani Sarajlija ,

nije u pitanju da li je zvezda ili ne . Da li bi primili recimo Djordja Balasevica da dodje u Sarajevo i saopsti vam da na njegovom koncertu ne smete pokazivati svoju zastavu . Po mom misljenju - ukoliko se tako ponasa i Djordje Balasevic ne treba da ga uopste primite . 

To je poenta peticije - nije bilo reci da li je zvezda ili ne . Nadam se da sam jasna .

dado

#11661 Re: Re:

2015-11-03 06:15:30

#215: Sarajlija - Re:  

 da je najveca zvijezda eto ti bas pretjera - ja sam eto prije rata slusao njegove pjesme i bile su mi super ali za vrijeme rata se pokazao kao nacionalista koji prelijeva vodu kako vjetar duva i eto sad je opet kao posten koji voli sve nacije - e sad se pitam da dodju oni IS  sto tamo po bliskom istoku slijeku glave on bi i na njihovu stranu presao - ne volim ljude koji su sad ovamo sad tamo dvolicne itd

u svakom slucaju ne slusam niti njegove pjesme niti tompsonove kao velikog hrvata niti bilo koga ko je sijao mrznju u narodu a sada sve opet lijepo i dobro zbon 300000 euro koje ce strpati u dzep , eto toliko od mene dino merlin nece dobiti niti 1 euro - u eurima pricam jer on radi i pjeva za devize