SVI KOJI ŽELE DA DINO MERLIN ODRŽI KONCERT U BEOGRADU!

Quoted post

Novinari lažu! Neka pokažu dokaz da mu piše na albumu"samo za srbe i pse"

#7

2011-08-04 11:50

Ne padajte na podvale, nije istina da je stavio na album "Zabranjeno za Srbe i pse" i nije istina da mu to isto pise u kaficu, koliko znam, Dino i nema kafic, vec muzicku radnju... Toliko o poznavanju materije. I jos nesto, da je istina da mu to pise u kaficu, isti bi bio odmah zatvoren, pa nije Sarajevo Beograd, pa da se tolerisu izljevi fasizma... I ne zaboravite, vi ste ubijali nas u Bosni, a ne obratno, i izlijecite se vec jednom od tih vasih bolesnih ideja i fasisticke ideologije, pruzimo jedni drugima ruku, umjesto da se ubijamo do besvjesti, koji vam je k...c bolesni, pa i Dzindzica onakvog ste ubili, jer je covjek bio normalan a ne fasista. Jos nesto, da ne budem pogresno shvacen, jer vam je lako nekoga proglasiti "Srbomrzcem", ja uopste ne mislim da je vecina Srpskog naroda sklona ovoj vrsti fasizma koju neki od vas ovdje propagiraju, smatram da ste vi koji propagirate svu ovu mrznju i fasizam, u zestokoj manjini u Srbiji, i da ste bruka za one normalne i casne Srbe, kojih znam jako puno i medju kojima imam jako puno iskrenih prijatelja. Vi ste naprosto mrlja na obrazu Srbije, stidite se, primitivci i fasisti!

Odgovori