SVI KOJI ŽELE DA DINO MERLIN ODRŽI KONCERT U BEOGRADU!

Zeljko Joksimovic

#1 Zeljko Joksimovic,Dino Merlin,Bijelo Dugme

2011-08-04 02:38

Muzika spaja ljude!
nICK

#2

2011-08-04 02:42

Ma Merlin je legenda! ljudi ne znaju i veruju previše lažima! a ne vide istinu pred nosom!
pa ljudi prestanite sa nacionalizmom-nikome nista nije dobro donela....samo zivote odnela!

Tempo

#3

2011-08-04 02:44

Dino Merlin i njegova muzika spaja ljude! ja imam orginalni CD i ni na jednom nisam vidio da to pise"za srbe i pse" sve je samo to cista laz! A Dino Merlin naravno da nema kafic, vec samo malu radnju prepunu gitara :) dodjite u Sarajevo i uvjerite se,pa tek onda"sirite te nebuloze,lazi i gluposti"
cleo

#4

2011-08-04 02:48

Dino Merlin da je toliki nacionalist ne bi snimao duete sa zeljkom joksimovicem,vesnom zmijanac,ninom badric,ivanom banfic,tonyem cetinski...itd...jednostavno on je legenda!
covjek koji sam sebi pise pjesme i o svom zivotu! covjek ima dusu! jer da je nema,ne bi pisao i pjevao sa osjecajem one sve svoje pjesme!

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2011-08-04 04:17


Liliput

#6

2011-08-04 11:44

nevjerovatno kako mogu tako slagati o velikom Gospodinu umjetniku! on uopste nije nacionalist!
njegov najbolji drug je srbin!
Novinari lažu! Neka pokažu dokaz da mu piše na albumu"samo za srbe i pse"

#7

2011-08-04 11:50

Ne padajte na podvale, nije istina da je stavio na album "Zabranjeno za Srbe i pse" i nije istina da mu to isto pise u kaficu, koliko znam, Dino i nema kafic, vec muzicku radnju... Toliko o poznavanju materije. I jos nesto, da je istina da mu to pise u kaficu, isti bi bio odmah zatvoren, pa nije Sarajevo Beograd, pa da se tolerisu izljevi fasizma... I ne zaboravite, vi ste ubijali nas u Bosni, a ne obratno, i izlijecite se vec jednom od tih vasih bolesnih ideja i fasisticke ideologije, pruzimo jedni drugima ruku, umjesto da se ubijamo do besvjesti, koji vam je k...c bolesni, pa i Dzindzica onakvog ste ubili, jer je covjek bio normalan a ne fasista. Jos nesto, da ne budem pogresno shvacen, jer vam je lako nekoga proglasiti "Srbomrzcem", ja uopste ne mislim da je vecina Srpskog naroda sklona ovoj vrsti fasizma koju neki od vas ovdje propagiraju, smatram da ste vi koji propagirate svu ovu mrznju i fasizam, u zestokoj manjini u Srbiji, i da ste bruka za one normalne i casne Srbe, kojih znam jako puno i medju kojima imam jako puno iskrenih prijatelja. Vi ste naprosto mrlja na obrazu Srbije, stidite se, primitivci i fasisti!

Gost

#8

2011-08-04 14:06

Dino Merlin je covek na svome mestu,ne vidim razlog zasto bi neko u Srbiji bio protiv odrzavanja njegovoga koncerta.
eucaliptus

#9

2011-08-04 15:08

Dino Merlin dolazi nakon 20 godina u Beograd da pjeva! nije zbog novca,vec publike koja ga slusa, i zato sto je trazen! vise kafanske pjevacice danas zaraduju od njega i koje pjevaju skoro svake sedmice! Dok Dino Merlin pjeva samo jednom u 20 godina!samo da se zna!Izjavio je da ce pjevati 3 dana u areni a da nece biti toliko skupe karte!kao sto i nisu!Ima malu radnju-Magazu u Sarajevu u gradu, u kojoj prodaje gitare!jer je kao mali mastao da ima gitaru,a danas ima radnju prepunu gitara! i ovo je samo neko provalio da ima kafic,jer doticni nema kafic! Na njegovom orginalnom CD_u nema ni jedan natpis "za srbe i pse" to je samo neko od naroda provalio na komentaru na youtubu! Pjesma "da te nije Alija" Posvecena je njegovom drugu najboljem koji je bio uz njega kad je bio Merlin niko i nista! i to se moze nazvati pravim prijateljstvom! i njegov drug je poginuo u ratu a bio je ujedno i njegov prvi komsija-pa zato kaze u pjesmi" ne bi sjala ovako jako ova moja lijepa avlija"!(Bakir izetbegovic je molio Dinu Merlina da pjeva tu pjesmu za njegovog tatu Aliju Izetbegovica,a Merlin je izjavio:Ko se snasao u ovoj pjesmi,pronasao se,ali ja znam za koga je ona posvecena!)zatim mu je u ratu pobijeno pola famelije, i cjelokupna grupa Merlin ostala su samo 4 svirača i on! i u 1994 godine je izludio i bio poslat na liječenje u Njemačkoj! Posvetio je pjesmu "nedostaješ"-Za posmatrače tako sam čudan.." 1995 počinje da pjeva za svoj grad,vraća se,jer mu nedostaje!Napisao je Ceci Beograd,Zarila sam Zar i Zaboravi,od Cece nije trazio novac vec samo da ga potpise za autora sto ona to naravno nije uradila!i on se uvrijedio! pisao je pjesme Vesni zmijanac,Zdravki Colicu,Jeleni Karleusi,Bati Zdravkovicu pjesmu-Kako starim sve te vise volim, Viki Miljkovic i snimio spot sa zeljkom Joksimovicem!Da je toliki nacionalist to ne bi ni uradio! Takodjer ima pjesme o Bozicu,Jutro u Splitu,Sibirska,o Dragani...i tako dalje...Dino Merlin nije nacionalist vec pjevac!koji svojim pjesmama spaja ljude! i pise pjesme o svom zivotu!
cuci

#10

2011-08-04 15:10

Te definformacije koje širite su samo laž i sranje i čista laž! oni su samo protiv njega ovi ljubomorni folkeraski pjevaci za to samo da ne bi napunio arenu! jer oni ne mogu!
PHAHAHAHA

#11

2011-08-04 15:16

PHAHAHA PA COEK NEMA KAFIC ZIVIM U SARAJEVU MERLIN VOZA SAMO BICIKLO I SKUTER I IMA RADNJU SA GITARAMA SARENIM I RAZNIM :))) ZA CD NE BI REKAO JER JE SA SRPSKIM PJEVACIMA SNIMAO DUETE!
Dino Merlin

#12

2011-08-04 15:24

Za ovu klevetu i laž "zabranjen ulaz za pse i srbe" će neko pred zakonom ozbiljno da odgovara. Onaj ko je napisao ovu izmišljotinu je direktno na meti zakona (čak i srbijanskog).

Gost

#13

2011-08-04 15:54

Razlog potpisa iako necu biti prisutan koncertu je ogromna laz koja se vodi na drugoj peticiji za bojkot ovog koncerta. Molim vas da provjerite navode koji su napisani na toj grupi prije nego sto ih objavite.
mimi

#14 Re: Zeljko Joksimovic,Dino Merlin,Bijelo Dugme

2011-08-05 14:17

#1: Zeljko Joksimovic - Zeljko Joksimovic,Dino Merlin,Bijelo Dugme 

 Ali je jako vazno iz kakvih dusa izlazi ta muzika. JAKO VAZNO! On peva i zamislja kako bi nam najradije zivot oduzeo. 


Gost

#15 Re: Re: Zeljko Joksimovic,Dino Merlin,Bijelo Dugme

2011-08-05 20:25

#14: mimi - Re: Zeljko Joksimovic,Dino Merlin,Bijelo Dugme

slusaj papak Dino Merlin je izjavio da mrzi cetnike koji su mu ubili pola famelije, njegovog najboljeg druga Aliju Miladina! i pola grupe sviraca "merlin" !!! i zbog cetnika je bio u ludnici u njemackoj 1994 godine pa posvetio pjesmu "nedostajes" za posmatrace tako sam cudan....da li sada shvatas????!!!!! Dino Merlinu ne trebaju pare ako dolazi nakon 20 godina! Zapitajte se koliko vasi folk pjevaci kradu pare!svake sedmice gostuju i pejvaju i cak im je karta skuplja od njegove

Tandrcak

#16 Re:

2011-08-05 23:05

#9: eucaliptus -

Culi ovo ne pjeva zbog novaca!Nego sta drugo?On Srbe nemoze da smisli,i to je nebrojeno puta pokazao.On i Hanka Paldum su bili jedni od najglasnijih Srbomrzaca,i zato je mnogo bolje,a i zdravije da ne dolazi uopste u Beograd,jer bi se mogao okliznuti na koru od banane,i opet bi Srbi bili krivi.Dino ne da nije bio nacionalista nego je bio i ostao sovinista.A ovo u Beogradu ga samo interesuje lova i nista vise.Daleko mu lepa kuca!!!


Gost

#18 Re: Re: Re: Zeljko Joksimovic,Dino Merlin,Bijelo Dugme

2011-08-06 01:02

#15: - Re: Re: Zeljko Joksimovic,Dino Merlin,Bijelo Dugme

Za vas balije su svi Srbi cetnici,i zato odjebite od kazana!

oki

#19 Re: Re: Re: Zeljko Joksimovic,Dino Merlin,Bijelo Dugme

2011-08-07 00:11

#15: - Re: Re: Zeljko Joksimovic,Dino Merlin,Bijelo Dugme 

papak ti je sigurno tata, pa se ti tu prepoznajes, pa i Dinovi su pobili pola moje familije iako nisam cetnik ali ne brini  dogodice se refren iz pesme grupe Legende "pogledace Bog bar na tren pa ce zveri da postanu plen ", a mogao bi da procitas knjigu Jelena istinit dogadjaj nesto ces i da naucis, a ako ne dolazi ovde zbog para neka te pare od koncerta pokloni   srpskim porodicama  koje su proterane iz Sarajeva od njegovih rodjaka i prijatelja neka pokaze kakav je covek 


Gost

#20

2011-08-07 04:10

e svaka vam cast na ovoj peticiji

Gost

#21

2011-08-07 04:11

napravite ovu grupu na facebooku

Gost

#22

2011-08-07 04:23

ma nek je rekao za srbe jos gore stvari nece neka selajcina sa madagaskara da mi odredjuje ko ce da drzi koncert u mom gradu, a necu ni ja nego postoji ustav , sada cu da odem na koncert ovog merlina iako ga nikada nisam slusao

Gost

#23

2011-08-07 17:36

BICE LEPE KRVI U BEOGRADU

Gost

#24

2011-08-07 17:36

CEKAMO VAS KOD ARENE

Gost

#25

2011-08-07 17:36

JURNJAVA JE VEC POCELA