Za zdrav vazduh u Bačkoj Topoli i okolini

Quoted post


Gost

#17 Re:

2014-05-01 09:28

#4: -

Da vam nije Žibela udavili bi ste se u govnima, a to bi vam i trebalo priuštiti pa bi ste molili Žibel da uključi kotlove... A gde vi bacate animalni otpad kada koljete svinje? Dajete kerovima da razvlače po dvorištu ili zakopavate ili bacite u kanal?? To je zagađivanje a ne Žibel. Inače filteri su već postavljeni.

Odgovori

Građanin Bačke Topole

#19 Re: Re:

2014-05-01 09:40:08

#17: - Re:

Kada neko brani NA OVAKAV način rad "Žibela" onda je jasno da nije zagađen samo vazduh u Bačkoj Topoli već i onaj unutrašnji prostor u nekim ljudima. Osuđivati ljude što žele čist vazduh i pri tom im želeti da "se dave u govnima" očito je znak odsustva ljudskosti. Ne bih ipak time da se bavim već me više interesuje taj podatak da su "filteri već postavljeni".  Ako je to tačno onda je to što mi osećamo verovatno miris rajskih vrtova na koje, ovako grešni, nikako da se naviknemo. Eh, ovo zvuči kao ono kada žena zatekne muža u preljubi a on je razuverava: "veruješ li ti više svojim očima ili meni?" Dakle, filteri su postavljeni, vazduh je čist, a mi se bunimo bez razloga... CCC, sram nas bilo!

yeti

#46 Re: Re:

2014-07-10 05:53:39

#17: - Re:

Tacno je dasu postavili filtere ali samo na proizvodni deo a na prijemnom ne, ni na bunkere na prostorije a sav smrad potice bas odatle. A ima tamo jos proglema osim amonijaka koji steti svima u okolini a narocito tamosnjim radnicima u pitanju je voda koja nije za pice vec vise od 20 godina a cripise sa 100m iz zemje sa istog nivoa kao gradska voda

Serif
Gost

#52 Re: Re:

2014-07-10 13:33:52

#17: - Re:

Trebo bi ti malo jesti govna pa bi video kako je ziveti od vaseg smrada govno jedno zibelsko!!A da nije Zibela svi bi bili srecni bitno da audija mozete kupiti a filtere ne!!!

Bitno da su smradovi stanici stavili kancelariju 3km od zibela da ne bi oni osetili smrad u kancelariji a sto truju gradjane i radnike briga ih bitno da se kurce kupuju i rasipaju zibelska porodica!!!