Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

Quoted post

aspsolvent

#5033

2014-05-09 04:57

Ja sam dobio nalog sa šifrom i korisničkim imenom za pristup Forumu Stari Plan, ali ne mogu da pristupim forumu. Molim administratora da mi pomogne jer verujem da i druge kolege možda imaju isti problem, a svi sa velikom nadom i verom očekujemo da će naši zahtevi biti pozitivno rešeni.
VELIKO HVALA gospodji Lidiji, Solunskom, bivšem ministru, gospodinu Atlagiću, sadašnjem ministru kome za koga verujem da će imati sluha i razumevanja i dati nam podršku, svim potpisnicima kolegama.
Takodje šelim da sadašnji ministar ima veliku i odgovornu obavezu da izvrši reformu šitavog obrazovanja, od osnovnog do visokog, i da ono dodje na nivo koje je ono imalo pre 15-20 godina, uz modernizaciju i više, više prakse a manje teorije,učiti ono što čemo primeniti, završetkom studija ne završava se naše obrazovanje jer čovek mora da prati nova saznanja u svim oblastima za koja se školovao, bio mladji ili stariji.
Pozdrav svima sa verom u uspeh!

Odgovori

M

#5064 Re:

2014-05-09 09:25:40

#5033: aspsolvent -

Izvinjavam se zbog toga.

Jedina dva problema s registracijom za forum su to što i sam imam mnogo problema a i obaveza pa ne stignem da sve to razrešim, kao i to što je u tri instance (FB grupa, FB profil i YouTube klip) samo pomenuto postojanje foruma, no ne i pravila registracije.

Evo ih ponovo, ispod.

 

Ko želi, može se registrovati za forum:
http://stariplan.serbianforum.info/

Nužno je da se prvo tamo registrujete, a zatim na imejl adresu stari_studenti_podrska@hotmail.com pošaljete sledeće informacije:

1. ime i prezime i mesto boravka (isto koje ste upisali prilikom potpisivanja peticije; samo grad, ne i adresa)
2. nadimak (korisničko ime) koji ste izabrali za forum
3. Vaš fakultet, mesto u kojem se fakultet nalazi i univerzitet kojem pripada
4. broj indeksa


Sve ove informacije će biti na jednom imejl nalogu i one neće biti eksploatisane od nas ni na koji način! Pored ovoga, zaista vam ne tražimo ništa od onoga što već niste dostavili prilikom potpisivanja peticije.
Informacije će biti korišćene samo za upoređivanje i oni koji peticiju nisu potpisali neće moći da se pridruže forumu.
Nekon registracije Vaše informacije nećemo zadržavati već će biti obrisane s naloga.