Novi Sad protiv izgradnje parkinga kod SPENS-a

Quoted post

Vozac !

#11 MRS !

2014-07-22 20:30

Pa selite se seljaci nazad na sela i njive !
Ako mislite da ce ta jedna mala "zelena" povrsina, gde u zivotu nisam video ni jedno dete da se igra, vec samo vas sjebane pesake kako pravite precicu gazeci je, da promeni nesto ako ne bude vise postojala, onda se obezite o roletne, kretencine !
Ovo je grad ! Zivi i opstaje od saobracaja, i parkinzi su potrebni !

Odgovori


Gost

#15 Re: MRS !

2014-07-22 21:18:27

#11: Vozac ! - MRS !

a ti se nisi rodio u autu. ne znaci da ako se nesto ne korsiti da odma treba tu parking napraviti...zasto to nije korisceno od strane automobila - pa nije bilo parkinga...zasto ga pesaci nisu koristili - pa nemaju takodje sta da korsite...izgradite park umesto parkinga pa cete da vidite kako se koristi...neka grad otvori gradski restoran,. kafanu - pa neka od toga uzima pare...A ti vozac idu Tadzikistan pa neka ti bude auto u kuhinju... Novi Sad je u EVROPI i vecina gradjana se tako oseca!


Gost

#26 kretenRe: MRS !

2014-07-23 05:40:15


Gost

#29 Re: MRS !

2014-07-23 07:16:04

#11: Vozac ! - MRS !

Garant si doš'o sa neke planine seljačino ,pa ti treba asfalt i beton. Verovatno si prvi put video asfalt ,pa ti se dopao.nema blata na koje si navikao seljoberu.

Etoja

#32 Re: MRS !

2014-07-23 07:41:37

#11: Vozac ! - MRS !

Grad ne zivi od saobracaja i ne znam kako si dosao do tog zakljucka, prostacino. Da znas sta je grad i kako se postuje, ne bi se vozikao kolima svaki dan, nego bi isao peske, bajsom ili autobusom, kao sto rade civilizovani ljudi u vecini gradova sveta.

Na toj zelenoj povrsini cesto vidjam razne sportiste kako treniraju, ali sve i da zjapi prazna i takva ima mnogo bolju funkciju nego parking. Ovo je klasicno otimanje povrsine da bi se komercijalizovala (naplacivanje parkinga).

Ali... ovce su za sisanje momak!


Gost

#42 Za medalju! :)

2014-07-23 14:11:59

#11: Vozac ! - MRS !

Niste morali da naznačite Vaše kvalifikacije, može se već prosuditi po načinu Vašeg izražavanja i ophođenja (ne bih koristio odgovarajuće epitete, jer nisu primereni uljudnoj komunikaciji).

A šta uostalom treba da znači to što ste "vozač"? Da ostali potpisnici peticije nisu vozači? Da treba da budete pešak da vam bude nesnosno neprijatno i vruće u gradu, jer nema ni travke od zelenila? U mojoj porodici, zajedno sa ocem koji je profesionalni vozač već više od 25 godina, podržavamo ovu incijativu.

Niste videli mene kako se igram? :) Upravo na toj livadi sam godinama puštao zmaja, bacao frizbi i trčkarao okolo.

Vozac takodje

#45 Re: MRS !

2014-07-23 20:38:37

#11: Vozac ! - MRS !

Koji si ti pacijent, pa  to nema veze sa seljacima i njivama ....budalo! Pa i ja sam vozac, i nerviram se oko parkinga veoma cesto, ali sam uvek za sto vise zelenih povrsina u gradu...prvenstveno zbog svezeg i cistijeg vazduha!!!