Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post

bole

#18 Re:

2011-08-23 20:13

#10: igalo -

Hahahahahaha... vi bezite od siptara u crnoj gori kod nas. Licno mi je to jedan crnogorac rekao dok sam studirao ekonomiju, kaze: Mi dolazimo ovde jer su tamo siptari... Znaci vi bezite odande iz raznoraznih razloga, a mi kao hocemo u crnu goru da studiramo ? Druze, pa mi vise i ne govorimo istim jezikom, ja crnogorski ne razumem, nisam ucio u skoli, ali znam latinski, pa cemo se lepo sporazumeti...

Odgovori

Montenegrina

#59 Re: Re:

2013-12-20 07:12:58

#18: bole - Re:

Kakav debil. Bježimo od Albanaca kojih nema ni 5%.


Gost

#2644 Re: Re:

2015-08-18 04:55:24

#18: bole - Re:  

 Vec se uci Albanski jezik kao drugi jezik po skolama u Crnoj gori sto je dobro za crnogorsku mladost. Lako ce moci na studije u susednu Albaniju. Tirana, miran gradic, puno kafica, zavodljivih gazdarica i lenjih kolega, milina jedna. Za problematicne ambiciozne crnogorke vise od metar i 70cm, koje bi ipak radije na studije u Beograd, predlazem da olaksice ostanu. Ili da se odreknu crnogorskog drzavljanstva, udaju za Srbe, rode sto vise lepih i pametnih Srba, prodaju imovinu od roditelja u Crnoj gori i za to kupe stan u Beogradu i ojacaju poslovne veze Srbije sa Rusijom

 

Crnogorac

#2896 Re: Re:

2015-08-28 14:24:52

#18: bole - Re:  

 Ne treba tebi latinski skolovana budalo. Uci siptarski i madjarski jer ces srpski pricati samo u Beogradu i blizoj okolini. Naravno moraces znati i crnogorski ako hoces da se zaposlis!