ТВ ДУЕЛ: Александар Вучић - Елиот Истинић (РТС1 или ТВ ПИНК)

Quoted post

Pedja

#30 Svaka budala...

2014-11-03 13:26

Zamisli da svaka budala koja misli da ima nekakvu ideju moze da zakaze duel sa jednim premijerom...

Odgovori

Lavica

#31 Re: Svaka budala...

2014-11-04 04:12:35

#30: Pedja - Svaka budala... 

 PEDJA, gledajući ĆIRILICU kod Marića. i premijera, shvatila sam da ste Vi u pravu, ali delimično. Premijer nam je po ko zna koji put pokazao da on samo sam sa sobom može da vodi duel a da je bilo ko da se nadje preko puta SUVIŠAN. Naravno da ne može svaka budala da izazove premijera na duel, mada ni to nije loša ideja, ali mogu oni koji imaju listu pitanja na koja bi svaki premijer u demokratskoj zemlji MORAO DA ODGOVORI, inače demokratije nema. Ta pitanja su i objavljivana, nisu nepoznata i mislim da je upravo to razlog zašto premijer NE SME da prihvati tv duel, a trebalo bi. Imao bi priliku da dokaže ko je i šta je i razotkrije jednom za svagda da ga je izazvala budala i da se to više  ne ponovi...    Ali za to je potrebno stisnuti petlju, a on to nema. Pokazao je večeras...znojio se, vrteo nervozno u fotelji, sam sebi postavljao pitanja, uskakao sebi u reč i prekidao sam sebe zaboravljajući posle gde je stao, pričao besmislice, smejao se usiljeno, usta su mu se sušila od nervoze i treme i ja sam očekivala da svakog trenutka počne da plače.  Publika je bila vešto izabrana, sve mlade, lepe, nigde ni traga onim babama od juče, aplaudirala je u delirijumu, frenetično do te mere da je i njemu bilo neprijatno, ali tako je kada si gost kod prijatelja koji je vlasnik televizije, a voditelj Vučićević broj 2. Premijer je govorio i govorio, ponavljao besmislice i obećanja, pokušao je i sa anegdotama i narodnim izrekama ali nije mu išlo, padao je u trans, Marić je trljao ručice gledajući ga zacakljenim očima i pred sam kraj doživeo orgazam. VRATIO SE ĐENKA, PONOVO RADI BIOSKOP!


Gost

#50 Re: Svaka budala...

2016-02-28 22:34:58

#30: Pedja - Svaka budala... 

 "Tisina tamo.."...rece premijer i ucutka sve jer je on svemocan ,jer je on jedini "demonkrata"...jer samo on zna sta je dobro za Srbiju i srpski narod...A ti Pedja idi po sendvic,zasluzio si...

Miško

#54 Re: Svaka budala...

2018-09-16 16:46:41

#30: Pedja - Svaka budala... 

Svaka budala pokazuje se svojim komentarom pa i ova koja ne shvata da je peticija u pitanju.

Pokazuje da je Srbija prepuna budaletina nepismenih kojima samo stranka i ovakav sistem omogucuju da žive.

Sa svojim znanjem i sposobnostima potpuno bezidejni takvi ne mogu ni obor da čiste jer ne zele i ne znaju, posto je obor njihovo prirodno okruženje.