ТВ ДУЕЛ: Александар Вучић - Елиот Истинић (РТС1 или ТВ ПИНК)


Gost

#26

2014-11-01 18:57

jednom bi trebalo dase zna koji je lopov sta uradio i sazidat zatvor za njih poseban sa nekom proizvodnjom i na rad 10 sati dnevno tako dase osude dok ne vrate sav novac rad a posle da izdrzavaju zatvor za kaznu
Zrno

#27

2014-11-02 00:56

jedno zrno ne puni ambar, ali pomaze drugom zrnevlju da ga napuni

LOLA

#28

2014-11-02 08:55

Gledam broj potpisnika peticije, gledam statistiku...pomak je očigledan ali sporo to ide, presporo. Gubitak u vremenu je nenadoknadiv kako za društvo tako i za nas pojedince. UJEDINIMO SE OKO OVE PETICIJE I IDEJE, MOŽEMO MI TO, ne dozvolimo da nas više gazi ko kako i kada hoće! Pa pogledajte gde nas vode i šta od nas prave, pa nismo zaslužili mi to, kao narod nismo. Hoćemo li zaista dozvoliti da se SLAVI BOŽIĆ KAD MU VREME NIJE? JESMO LI MI SRBI ILI  stoka koju vodaju okolo naokolo pa onda na njihovo pojilo? JA SAM ZGROŽENA, zašto uvek MI, zašto se neko NAMA ne približi? ZAŠTO DA BOŽIĆ NE SLAVIMO ZAJEDNO ALI 7JANUARA ? Zašto da gazimo sami sebe, svoju veru, tradiciju i vekovima negovane običaje?! JULIJANSKI KALENDAR koristio se u celoj Evropi do XVI veka, kada su se neke države odvojile i prešle na Gregorijanski..uveo ga je JULIJE CEZAR...dakle ONI SU SE ODVOJILI OD NAS, NE MI OD NJIH i zašto onda da MI menjamo i prilagodjavamo se nekome? Pa mi menjamo onda sve, onda ostaje samo pokatoličenje, to je dakle sledeći korak. Pa mogu da zaborave odmah ovu budalaštinu od ideje.                                                                                                                                            NA PRVOM VASELJENSKOM SABORU U NIKEJI 325 GODINE, hiršćanska crkva je  PRIHVATILA Julijanski kalendar kao svoj zvanični kalendar !!! To su činjenice, to je istorija, nepromenljivo je..i kome sada i zašto  treba ovako nešto? I da li SPC čini narod ili sveštenstvo ogrezlo u pošasti savremenog sveta ?      Dali oni propovedaju veru samo zbog nas ili bi i oni trebalo da se plaše BOGA? Ne bi im bila u koži kada dodju na ispovest kod SVETOG PETRA, pa za njih smo mi bezgrešni i nevinašca, bebe. SRAM IH BILO.


Gost

#29

2014-11-03 01:53

IDEJA JE ODLICNA I POSTENA. NEZNAMO STA DRUGA STRANA KAZE . STA TO BESE REC "CEZARIZAM"?
Pedja

#30 Svaka budala...

2014-11-03 13:26

Zamisli da svaka budala koja misli da ima nekakvu ideju moze da zakaze duel sa jednim premijerom...

Lavica

#31 Re: Svaka budala...

2014-11-04 04:12

#30: Pedja - Svaka budala... 

 PEDJA, gledajući ĆIRILICU kod Marića. i premijera, shvatila sam da ste Vi u pravu, ali delimično. Premijer nam je po ko zna koji put pokazao da on samo sam sa sobom može da vodi duel a da je bilo ko da se nadje preko puta SUVIŠAN. Naravno da ne može svaka budala da izazove premijera na duel, mada ni to nije loša ideja, ali mogu oni koji imaju listu pitanja na koja bi svaki premijer u demokratskoj zemlji MORAO DA ODGOVORI, inače demokratije nema. Ta pitanja su i objavljivana, nisu nepoznata i mislim da je upravo to razlog zašto premijer NE SME da prihvati tv duel, a trebalo bi. Imao bi priliku da dokaže ko je i šta je i razotkrije jednom za svagda da ga je izazvala budala i da se to više  ne ponovi...    Ali za to je potrebno stisnuti petlju, a on to nema. Pokazao je večeras...znojio se, vrteo nervozno u fotelji, sam sebi postavljao pitanja, uskakao sebi u reč i prekidao sam sebe zaboravljajući posle gde je stao, pričao besmislice, smejao se usiljeno, usta su mu se sušila od nervoze i treme i ja sam očekivala da svakog trenutka počne da plače.  Publika je bila vešto izabrana, sve mlade, lepe, nigde ni traga onim babama od juče, aplaudirala je u delirijumu, frenetično do te mere da je i njemu bilo neprijatno, ali tako je kada si gost kod prijatelja koji je vlasnik televizije, a voditelj Vučićević broj 2. Premijer je govorio i govorio, ponavljao besmislice i obećanja, pokušao je i sa anegdotama i narodnim izrekama ali nije mu išlo, padao je u trans, Marić je trljao ručice gledajući ga zacakljenim očima i pred sam kraj doživeo orgazam. VRATIO SE ĐENKA, PONOVO RADI BIOSKOP!

Čarli

#32 Istina

2014-11-04 07:02

Nema napretka bez poštenoga rada i patriotskog odnosa prema svojoj državi. To podrazumeva, naravno, da ne kradeš i otimaš od drugih. Kod nas se nečija sposobnost vidi kroz to koliko je pokrao državu tj. narod. Nemamo sistem vrednovanja poštenog rada a niti znanja.

Nemamo u stvari ono što je najbitnije pravnu regulativu za sankcionisanje privrednog i društvenog kriminala. Svakodnevno se donose novi zakoni i neka nova pravila jer stari "nevaljaju", ustvari oni se uopšte i ne sprovode, odnosno sprovode šupljine koje kome odgovaraju, pa i ti novi zakoni se više prilagođavaju nekim ličnim potrebama nazovi poslanika u Skupštini. 

Način da se to spreči mogu biti oštre kritike građana, ukoliko to vlast dozvoli, ali kako stvari stoje bahatost vlastodržaca je toliko izražena da nisu mogući ni TV dueli, i tako nam pretstoji opšta pobuna kao jedini mogući način sa neizvesnim ishodom.


Gost

#33

2014-11-17 19:06

Nemam poseban komentar. Nadam se da ce do tog duela doci i da ce to znaciti pocetak promene.
vorDa
Gost

#34 Davor Dimitrijević

2014-11-19 20:47

Taj duel sada zeli nas Eliot Istinić, ali kada bude bilo prilike za to, tada ce se vec Vucić i ostali nalaziti u zatvoru, tako da nece biti potrebe za duelom, vec za odelom na pruge po meri svih od 90. do danas... Napred za Eliota Istinića, nikada se nemoj predati jer bi im tada priznao da su jaci! Vraticemo im jednom za ovih 25 izgubljenih godina...


Gost

#35

2014-11-30 04:55

Са задовољством се придружујем свима онима који су за дуел Александра Вучића са Елиотом Истинићем у ком дуелу очекујем изношење праве истине о свим питањима која су наведена у овонм тексту


Gost

#36

2014-11-30 14:46

djabe se potpisujemo nece izdajnik da prihvati duel

Gost

#37

2014-12-02 14:40

Prava stvar,otkrivanje istine sto pre,razbijanje medijskog mraka,moja podrska g.Eliotu...

Gost

#38

2014-12-29 19:31

hoćemo istinu i pravdu. Zdravu srbiju i ekonomski jaku.

Gost

#39

2014-12-30 22:10

Da cujemo odgovore barem na neka pitanja, jer na sva necemo to nam je jasno.

Gost

#40

2014-12-31 22:32

ako treba pomoc Eliote tu sam buraz ;)

Gost

#41

2015-05-16 10:11

Moramo ovu vladu nestručnu i nepismenu odmah skinuti i neka bude jedno vreme Vlada narodnog spasa, dok ne budu parlamentarni, za to vreme će sve spoljno politički i ekonomski stati dok ne napravimo vladu od stručnjaka, naši stručnjaci moraju u inostranstvo jer su im zauzeli mesta keramičari, konobari, prodavci grobnih mesta, a naši strućnjaci nemaju posla, ovde su doveli farmaceutsko-doktorsku mafiju, pa nas truju, našu državu polako rasprodaju celu Vojvodinu su rasprodali na 99 g, da li su koga pitali naše fabrike sve strancima, a naši ljudi koji su gradili i radili sada su robovi, nečemo ovu vladu i pod hitno i njih procesuirati, što su bez narodne volje navalili u sotonsku uniju, a oni žele da da se otarase Pravoslavlja, a ovaj naš "pametni" retard sve bi dao sa ulazak u EU, a ovi kakve glupe i grozno đavolske ucene postavljaju, i retard sve ispunjava šta Kirbi i Bler kažu, zato želim , da ode ova vlada da narod ne bude rob, jer mi smo već porobljeni, okupirani, i u dubokom bankrotu .Eliote upiši me tamo u tvoju grupu, jer ja ću pući kao i većina naroda <3


Gost

#42

2015-12-24 20:08

Da vidimo jel poligraf laze...

Gost

#43

2016-02-13 08:10

Sve što je napisano je potpuno tačno i podržavam u potpunosti .Kad tad će morati da se odgovara ako hoćemo da budemo pravna država , i nesmemo dozvoliti da plačka ostane nekažnjena , znači pod hitno menjati zakone da se nedozvoli zastarevanje ...

Gost

#44

2016-02-28 16:46

Verujem Eliotu Istiniću,jer argumentovano iznosi detalje i greske koje pravi nas premijer. Cinjenica je da se ne vidi bilo kakvo poboljsanje zivotnog standarda,cak na suprot tome zivot postaje nepodnosljiv. Mafijasi,tajkuni koji bi trebali već da su u zatvoru jos uvek slobodno setaju Srbijom...

Gost

#45

2016-02-28 21:35

Vučić uvek izgovara dugačak monolog ,više monodramu JA PA JA .Da ga čujemo u dijalogu .

Gost

#46

2016-02-28 21:48

Za istinu, pravdu i bolje sutra:)

Gost

#47

2016-02-28 21:49

Ovce ne znaju da izaberu (pronadju) čobana.
Милош Ђајић

#48 Re:

2016-02-28 22:17

#1: -  

 Неко ко не сме својим именом да стане иза својих питања тражи ТВ Дуел???

Шта ће све појединци да ураде за личну промоцију...

Србија брале!


Gost

#49

2016-02-28 22:30

Interesuje me kako ce nas "veliki vodja" da se suprostavi i kojim argumentima ce da brani sve ove lazi....ocite lazi....lazna i neispunjena obecanja...

Gost

#50 Re: Svaka budala...

2016-02-28 22:34

#30: Pedja - Svaka budala... 

 "Tisina tamo.."...rece premijer i ucutka sve jer je on svemocan ,jer je on jedini "demonkrata"...jer samo on zna sta je dobro za Srbiju i srpski narod...A ti Pedja idi po sendvic,zasluzio si...