Stop trovacima u gradu Vrscu

Quoted post

MIRELA

#13 Re:

2014-11-17 19:18

#9: domacin -  

 HVALA  NA  PAMETOVANJU I OBJASNJENJU,  JER  OVO  STO STE  NAPISALI  NIJE NISTA I  NE  OBJASNJAVA  VASU  MRZNJU PREMA  ZIVOTINJAMA.

  JA  VOLIM   MOGA  PSA  I  PO  SVEMU  GLEDAJUCI    PAMETNIJI JE OD  VAS.

   STA BISTE  VI HTELI ,ILI  NERAZUMETE ILI STE  TOLIKI NECOVEK  PA DA IH SVE POBIJEMO.

    SLAZEM  SE  DA  SVAKO VODI  NA POVODCU  SVOGA  PSA,SAMO OVI  MUCENICI SU ISTERANI IZ  KUCA OD  SKOTOVA I DZIKELA  KOJI SU IH UZELI  DA IM SE DETE  POIGRA, PA KADA  SE  ZASITILO ISTERALI  GA  NA ULICU.

     ZNACI ONI SU  NAPUSTENI.

      S  OBZIROM NA TO DA SAM ZIVELA U DRUGIM  ZEMLJAMA I PROPUTOVALA OVAKO  GNUSNO   I  BOLESNO NISAM VIDELA.

      UZIVAJTE  BEZ  DZUKELA   A  MI KOJI IH  VOLIMO  UZIVACEMO SA  NJIMA, MALO  BOGATIJI  U DUSI  I PLEMENITIJI.

Odgovori

domacin

#14 Re: Re:

2014-11-17 19:27:55

#13: MIRELA - Re:  

 Mirela, ja sam vlasnik psa i ne mrzim zivotinje. Nikada nisam ni upoznao, a nadam se da necu ni imati priliku da upoznam nekog ko mrzi zivotinje. Protiv sam trovanja pasa,naravno, ali u ovom slucaju su ljudi odmah reagovali. Na cinjenicu da su deca u ovom gradu ugrozena 24 sata zbog neodgovornih sluzbi i vlasnika zivorinja, niko ne reaguje i ne postoji peticija. Zlocin je trovati pse,za to neko mora da odgovara, ali vi trazite da nadlezni reaguju- isti organ koji mora da reaguje i u slucajevima koje sam ja opisao. Naravno da pse bez korpe i njihove vlasnike smatram dzukelama. U cemu se razlikujemo u kvalifikaciji takvih ljudi, vi i ja? Vi o ljudima koji truju pse i time ugrozavaju decu, takodje imate ruzno misljenje. Da li imate psa? Da li on seta sa korpom?

domacin

#15 Re: Re:

2014-11-17 19:39:01

#13: MIRELA - Re:  

 I nikako ne mislim da je moj pas pametniji od Vas, niti da je pametniji od bilo koga. Ja vas zbog suprotnog misljenja nisam vredjao, osim ako se niste prepoznali u onoj grupi neodgovornih vlasnika( sto verovatno jeste, pa ste tako  brzopleto, i krajnje naivno) reagovali. Dakle, stavite korpu svom ljubimcu i postujte zakon, jer ce neki drugi Vrscani, sutra, ako neki pas povredi dete, praviti peticiju protiv vas. Ljudi, Mirela, imaju veca prava od zivotinja. Ali to pravo nosi i odgovornost, da o svojim kucnim ljubimcima brinemo, jer tako kaze i zakon i zdrav razum. Ponavljam, niko ne sme da truje pse, jer time ugrozava i zivote ljudi.