Stop trovacima u gradu Vrscu

Quoted post

domacin

#101 Re:

2014-11-22 08:02

#99: Tafi -  

 U svim gradovima su placeni ljudi da po prevozima naplacuju karte. Kakav je to komentar?U svim gradovima komunalna policija tera ljude sa ulice koji prodaju robu ilegalno. Da li mislite da Bulevar treba ponovo napuniti ulicnim tezgama? Vi ocito patite za devedesetim. Izvini, kako objasnjavate Vas stav da su psi vredniji od ljudi? Nisu vredniji. To, naravno, nikom ne daje za pravo da ih truje. Ni u Srbiji, niti u bilo kojoj civilizovanoj zemlji, psi nisu vredniji od ljudi. LJUDI KOJI SE OPREDELE ZA CUVANJE KUCNIH LJUBIMACA, DUZNI SU DA SE O NJIMA STARAJU I ZASTITE DRUGE LJUDE OD NJIH. DAKLE, PONOVO VAS POZIVAM DA KOMENTARISETE MOJ PREDLOG O ZAJEDNICKOJ I SIROJ PETICIJI, ZBOG BEZBEDNOSTI VRSCANA. Inace, dopada mi se Vas stav da su psi ne samo vredniji, vec i KULTURNIJI od ljudi. Da, bas sam pre neki dan bio u pozoristu, pored mene je sedeo jedan pas, Boze dragi, kako je bio kulturan, ustao da sedne starija zena, pristojno se obukao...Ajde ne lupetaj molim te, pa to ni moj sin u 2. razredu ne bi napisao.

Odgovori


Gost

#102 Re: Re:

2014-11-22 08:17:01

#101: domacin - Re:  

 Domacine da li si primetio da je ova peticija krenula pre par dana,ako neumes da otvoris svoju peticiju za ono u sta verujes onda nek ti neko pokaze a sad bi bilo lepo da se skines sa ove,jer je ova peticija u toku i nemoze se ujediniti sad sa onim sto ti trazis.Otvori drugu peticiju pa da vidimo sta ces uraditi a nemoj ovde samo da trabunjas i pokusavas da proturis na mala vrata svoja nacela.Otvori je vise i skini se odavde,molim te...