PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE

Quoted post

Revolucija!

#27 DOSTA JE BILO!

2015-01-25 22:41

Drzava nam je okupirana, sve drzi zapad, u debelom smo dugu, pretrpeli smo dva rata, dobro smo i normalni ostali, a pored svega toga nas jos i nasa vlast unistava svaki dan! Kriminalci drze "firme" koje pljackaju ovaj jadan narod, a svoje kriminalne delatnosti pravdaju zakonom, koji su njihovi drugari politicari doneli. DOSTA! Ljudi dat nam je jedan zivot da ga zivimo, i na nama je da upravljamo njime. Nemojte da dozvolimo da nam ti demoni kroje sudbine, pa ima nas mnogo vise od njih, ajde jednom da se dogovorimo i da se pobunimo kao LJUDI, da stanemo na kraj njihovoj tiraniji, da pokazemo da je narod uvek na prvom mestu...nista se nece promeniti ako sami ne uticemo na to...

Odgovori

Budale smo ako im dozvolimo

#1089 Re: DOSTA JE BILO!

2015-01-29 23:21:06

#27: Revolucija! - DOSTA JE BILO! 

 Vala uništavaju nam živote, gaze nam i sadašnjost i budućnost, obični pohlepnici ..orgijaši i izdajnici to su političari zadnjih 20 godina ovde...

a ove što su strančki zaposlili i koje mi izdržavamo ovu šaku neukih i drskih i praznoglavih koji verujem imaju kušljene diplome srednjih škola ko što ministri imaju fakultetske...

ma u nama je moć... ovu su za motku.. ako se mi ujedinimo vala ne sme ni policija ni kontrolor ni da priđu...a za Vucića pacijenta nek glasaju Keri.. Eštonova.. Mrekelova i slični njihove interese ispunjava...

GOVEDO izvinjavam se to je plemenita i korisna sorta mislim na govedo