РАСПИСИВАЊЕ ВАНРЕДНИХ ПАРЛАМЕНТАРНИХ И ЛОКАЛНИХ ИЗБОРА

Quoted post


Gost

#2

2015-02-26 21:55

Uopste,o situaciji Gos. Nesicu
Od kada sam potpisao za peticiju Ne u Evropi, cudnovata stvar da smo dosli do 1 017 potpisa. Hteo bih reci da sifra nije optimisticka. Ili internet lose funkcionise koliko u stranim zemljama, posebno u Srbiji. Ili su gradjani bilo gde futisti-nemarni za sve sto se desava u Evropi, svetu, i cekaju da drugi za njih se angazuju, bore. Pratim nase novine putem interneta, vesti u Francuskoj, kao i Euro njuz, putem kojih dolazimo do zakljucka da u Evropi je sve nagore, kao u Francuskoj gde zivim od 1969 godine gde isto kukaju Francuzi ali uvek glasaju za iste??? Postavljam sebi pitanje, dal sam ja corav i gluv??? Ili ovo sto me okruzuje sve drogirano??? Zeleo bih da nekoga upitam da mi objasni, ali koga???

Odgovori

Велимир Нешић

#4 ВАНРЕДНИ ИЗБОРИ

2015-02-27 05:11:52

#2: -  

 Поштовани ви то тамо нисте у могућности да приметите.

Ради се о следећем:

Француска јавност је спинована око 1970 године и од тада се само надограђује то што су замислили спин доктори за свест становништва.

Србија се спинује од 2000 године и овде спин доктори финансирани од стране западних "демократских" влада мењају свест становништва у правцу:

ТРЕБА ВИШЕ ВОЛЕТИ ЖИВОТИЊЕ ОД САМОГА СЕБЕ

ТРЕБА ЗАШТИТИТИ И ВОЛЕТИ МАРГИНАЛИЗОВАНЕ ГРУПЕ ДРУШТВА ЈЕР СУ ОНЕ У МАЊИНИ

МАРГИНАЛИЗОВАНИМ ГРУПАМА ДРУШТВА ТРЕБА ДОЗВОЛИТИ ДА ВЛАДАЈУ ВЕЋИНОМ

МАРГИНАЛИЗОВАНЕ ГРУПЕ СУ ТАКВЕ ЈЕР ЈЕ ЦЕЛОКУПНО ДРУШТВО КРИВО А НЕ ЊИХОВИ РОДИТЕЉИ

ТРЕБА УКИНУТИ СМРТНУ КАЗНУ ЈЕР , УБИЦЕ МОГУ УЗЕТИ ЖИВОТ АЛИ ДРЖАВА СЕ НЕСМЕ СВЕТИТИ

ИТД

Поштен и јак појединац се може одупрети спиновању које се обавља преко медија.

Погледајте било који филм и серију новијег доба и обратите пажњу на које се вредности баца акценат.

Погледајте филм из 1950 и обратите пажњу на које се вредности баца акценат.

Спин мајстори усмеравају свест човека у правцу ,

НИШТА НЕМОЈ ДА РАЗМИШЉАШ ИМА КО ЋЕ РАЗМИШЉАТИ И ДОНОСИТИ ОДЛУКЕ У ТВОЈЕ ИМЕ И ЗА НАШ РАЧУН.

Надам се да сам Вам појаснио ситуацију у Србији.

ЖИВЕЛА СРБИЈА