РАСПИСИВАЊЕ ВАНРЕДНИХ ПАРЛАМЕНТАРНИХ И ЛОКАЛНИХ ИЗБОРА

РАСПИСИВАЊЕ ВАНРЕДНИХ ПАРЛАМЕНТАРНИХ И ЛОКАЛНИХ ИЗБОРА / Saopštenja / ВАНРЕДНИ ИЗБОРИ / Komentari


Gost

#1

2015-02-26 20:14

Cestitamo....

Gost

#2

2015-02-26 21:55

Uopste,o situaciji Gos. Nesicu
Od kada sam potpisao za peticiju Ne u Evropi, cudnovata stvar da smo dosli do 1 017 potpisa. Hteo bih reci da sifra nije optimisticka. Ili internet lose funkcionise koliko u stranim zemljama, posebno u Srbiji. Ili su gradjani bilo gde futisti-nemarni za sve sto se desava u Evropi, svetu, i cekaju da drugi za njih se angazuju, bore. Pratim nase novine putem interneta, vesti u Francuskoj, kao i Euro njuz, putem kojih dolazimo do zakljucka da u Evropi je sve nagore, kao u Francuskoj gde zivim od 1969 godine gde isto kukaju Francuzi ali uvek glasaju za iste??? Postavljam sebi pitanje, dal sam ja corav i gluv??? Ili ovo sto me okruzuje sve drogirano??? Zeleo bih da nekoga upitam da mi objasni, ali koga???

Gost

#3

2015-02-27 02:47

Postovani i voljeni Srpski narode, vreme je vec jednom da imamo pravu i cistu Srbiju. Zivim daleko ali me je sramota sta se desava u mojoj zemlji i kioga da pozovem da bude moj gost u Srbiji. Svi me pitaju dali je sigurno tamo i dali se situacija promenula. Volela bih da mogu da kazem veliko DA, a ja naravno kazem da je to najlepsa i najbolja zemlja na Balkanu, ukljucujuci i moj narod naravno. Veliki pozdrav svim cestitim i radnim Srbima.
Велимир Нешић

#4 ВАНРЕДНИ ИЗБОРИ

2015-02-27 05:11

#2: -  

 Поштовани ви то тамо нисте у могућности да приметите.

Ради се о следећем:

Француска јавност је спинована око 1970 године и од тада се само надограђује то што су замислили спин доктори за свест становништва.

Србија се спинује од 2000 године и овде спин доктори финансирани од стране западних "демократских" влада мењају свест становништва у правцу:

ТРЕБА ВИШЕ ВОЛЕТИ ЖИВОТИЊЕ ОД САМОГА СЕБЕ

ТРЕБА ЗАШТИТИТИ И ВОЛЕТИ МАРГИНАЛИЗОВАНЕ ГРУПЕ ДРУШТВА ЈЕР СУ ОНЕ У МАЊИНИ

МАРГИНАЛИЗОВАНИМ ГРУПАМА ДРУШТВА ТРЕБА ДОЗВОЛИТИ ДА ВЛАДАЈУ ВЕЋИНОМ

МАРГИНАЛИЗОВАНЕ ГРУПЕ СУ ТАКВЕ ЈЕР ЈЕ ЦЕЛОКУПНО ДРУШТВО КРИВО А НЕ ЊИХОВИ РОДИТЕЉИ

ТРЕБА УКИНУТИ СМРТНУ КАЗНУ ЈЕР , УБИЦЕ МОГУ УЗЕТИ ЖИВОТ АЛИ ДРЖАВА СЕ НЕСМЕ СВЕТИТИ

ИТД

Поштен и јак појединац се може одупрети спиновању које се обавља преко медија.

Погледајте било који филм и серију новијег доба и обратите пажњу на које се вредности баца акценат.

Погледајте филм из 1950 и обратите пажњу на које се вредности баца акценат.

Спин мајстори усмеравају свест човека у правцу ,

НИШТА НЕМОЈ ДА РАЗМИШЉАШ ИМА КО ЋЕ РАЗМИШЉАТИ И ДОНОСИТИ ОДЛУКЕ У ТВОЈЕ ИМЕ И ЗА НАШ РАЧУН.

Надам се да сам Вам појаснио ситуацију у Србији.

ЖИВЕЛА СРБИЈА 

  


Gost

#5

2015-02-27 10:33

I Branko Radojevic pod rednim brojem 561! :)

Gost

#6

2015-02-27 18:42

Nisam ni ja clan bilo koje stranke ali sam razocarana samoinicijativnim odlukama vlade.Smatram da se vlada potpuno odstranila od gradjana Srbije koji su je izabrali.Odluke koje vlada donosi orjentisuci se Anglosaksonskoj liniji,totalno prozapadno orjentisanoj je bez presedana.Zaboravili su ili ih ne interesuje koliko je zrtava palo upravo od zapadnih fasista,kuda vodi Europa i NATO.Kao mala drzava postajemo zrtva upravo onih koji i dalje mrze pravoslavlje.Okrecu ledja Rusiji koja je ,zajedno sa Kinom,shvatila ciljeve NATO pakta,velikih banaka i globalizacije.Smo uz pomoc Rusije i Euroazijske unije imamo sanse da sacuvamo svoju djecu,svoj ide ntitet i konacno Srbiju u njenim sadasnjim granicama.Dozvoljavaju naseljavanje Siptara u
Vojvodinu,Nis,juznu Srbiju,cak im daju i pasose.To je radio i Tito pa smo dobili drzavu Kosovo.Uzeti Toni Blera za savjetnika je van pameti i ne postivnje zrtava bombardovanja u kome je i on ucestvovao.Postoji jos mnogo razloga za prevremene izbore i dovodjenje na vlast patriota koji zele dobro svom narodu i svojoj djeci.Srbija dugo vremena pati i vrijeme je da se osloni na svoju poljoprivredu,industriju,turizam.Srbija ima potencijal samo je treba voditi rodoljub.Treba organizovati referendum neka gradjani odluce kojim putem ici i kuda se okrenuti.Narod treba i da trazi da slijedeca vlada potpise ono sto obecava i da zato odgovara inace je ponovo mjenjati.

Gost

#7

2015-02-27 21:46

I najveća dela su počinjala jednim korakom , a ovde ih ima već hiljadu . Ko zna možda ...
Велимир Нешић

#8 ВАНРЕДНИ ИЗБОРИ

2015-02-28 06:29

#7: -  

 Лавина настаје од мале грудве снега. Ових 1046 потписа су темељ наше борбе за промене и поштење.

Живела Србија


Gost

#9

2015-02-28 13:08

Hvala,želim Vam da ubrzo skupite još nekoliko stotina hiljada glasova!Pozdrav!

Gost

#10

2015-03-08 13:45

Ne morate znati ni P od Politike, pogledajte u frižider, pogledajte svoj novčanik, pogledajte svoje dete u oči i razmislite da li mu možete priuštiti ono bazično što želi i ako tada budete imali osećaj da živite odlično, ova peticija sigurno nije za vas.