PETICIJA ZA ODUZIMANJE NACIONALNE FREKVENCIJE TV HAPPY I POZIV TUZILASTVU DA ISPITA POSLOVANJE ISTE

Quoted post


Gost

#12 Re:

2015-06-29 19:12

#1: -  

 Kriminalci

Odgovori

Ana

#28 Re: Re:

2015-06-29 23:19:24

#12: - Re:  

 Ja mislim da tužilaštvo treba da reaguje i ispita da li je bilo manipulacija tokom rijalitija, a ja znam da su kršili pravila, za uvođenje nasilnika Dudića na dan proglašenja pobjednika, ako nije reagovalo kada se napad desio, jer je policija ispitala i aktere i svjedoke, za masovno reagovanje gledalaca u medijima na manipulacije tokom glasanja. Ne radi se ovdje više ni o učesnicima, već o glasačima čije su pare na netransparentan način potrošene. Mislim  da je ovo  više za tužilaštvo nego za RRA. Ono ima dovoljno osnova da pokrene i ispita sve malverzacija u vezi ovog rijalitija. Razmišljam da li da potpišem peticiju, jer je na djelu otvorena sprega pisanih i TV medija, većina ih se identično ponašala. Posebno tabloidna štampa. Državne institucije ne reaguju na očigledni spregu kriminala, korupcije nepotizma partokratije u medijima kao i u svim sverama društva. Kud ćete dalje kad se nepotizam uvukao i u rijalitije, eto dokle je naše društvo doguralo. Nije čudo što nam se kao uzori nude prostakluci, marginalci sa dna društvene ljestvice, narkomani, alkoholičari, prostitutke, razni gej likovi, transeksualci, propagira grupni seks itd.itd..Molim vas ne vrijađate starlete. U našim rijalitijima su prostitutke. Na potezu je tužilaštvo