PETICIJA ZA ODUZIMANJE NACIONALNE FREKVENCIJE TV HAPPY I POZIV TUZILASTVU DA ISPITA POSLOVANJE ISTE

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-06-29 22:36



Gost

#27

2015-06-29 23:06

zato sto je sve ovo istina
Ana

#28 Re: Re:

2015-06-29 23:19

#12: - Re:  

 Ja mislim da tužilaštvo treba da reaguje i ispita da li je bilo manipulacija tokom rijalitija, a ja znam da su kršili pravila, za uvođenje nasilnika Dudića na dan proglašenja pobjednika, ako nije reagovalo kada se napad desio, jer je policija ispitala i aktere i svjedoke, za masovno reagovanje gledalaca u medijima na manipulacije tokom glasanja. Ne radi se ovdje više ni o učesnicima, već o glasačima čije su pare na netransparentan način potrošene. Mislim  da je ovo  više za tužilaštvo nego za RRA. Ono ima dovoljno osnova da pokrene i ispita sve malverzacija u vezi ovog rijalitija. Razmišljam da li da potpišem peticiju, jer je na djelu otvorena sprega pisanih i TV medija, većina ih se identično ponašala. Posebno tabloidna štampa. Državne institucije ne reaguju na očigledni spregu kriminala, korupcije nepotizma partokratije u medijima kao i u svim sverama društva. Kud ćete dalje kad se nepotizam uvukao i u rijalitije, eto dokle je naše društvo doguralo. Nije čudo što nam se kao uzori nude prostakluci, marginalci sa dna društvene ljestvice, narkomani, alkoholičari, prostitutke, razni gej likovi, transeksualci, propagira grupni seks itd.itd..Molim vas ne vrijađate starlete. U našim rijalitijima su prostitutke. Na potezu je tužilaštvo

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-06-29 23:37



Anonymous

#30 Re: Re: Re:

2015-06-29 23:44

#28: Ana - Re: Re:  

PISE RRA I DRUGE USTANOVE, STO PODRAZUMEVA I TUZILASTVO. STO SE NOVOG RIJALITIJA TICE, NE TREBA DA SE CUDIS, S OBZIROM DA SU USLOVLJENI UGOVORIMA PRED SAMO FINALE, DOK JOS NISU ZNALI REZULTATE ISTOG. VEROVATNO SI PRIMETILA DA SU ZMAJ I JELENA TOTALNO NEZAINTERESOVANI I SMORENI.


Gost

#31

2015-06-30 03:52

За спас Србије!

Gost

#32

2015-06-30 05:24

Prevara, sorenje bluda, narkomanije, alkoholizma, prostakluka, Netransparentnost pri glasanju posebno u Finalnoj veceri, kod presjeka glasova.Nije se znalo tacno na kolilo vremena se vrsi oresjek i nije voditelj po pravilu obavjestavao ovog trnutka zavrseno je glasanje i nakon toga pocinje ponovno glasanje.Dozvoljavanje uvreda ni ponizenje licnosti od strane oroduukcije , glavnog urednika M Marica i pojedinih ukucana.Nista sem bludi i razvrata nismo mogli vidjeti.Podstivu omladinu na porok -alkoholizam.Dokle vise!

Gost

#33

2015-06-30 07:40

Kakav gazda (Peconi) takava i televizija

Gost

#34

2015-06-30 12:34

POKRADENI GLASOVI NAMJESTILI NARKODILERU DA POBJEDI KOJI JE JAVNO REKAO OD NAGRADE CE KUPIT ODMA KILU HEROINA

Gost

#35

2015-06-30 12:45

TREBA VAS ZABRANITI JER STE NAPRAVILI KRIVICNO DJELO,,,PLJACKU NARODA KOJI JE ZADNJI DINAR ODAJAO DA BI GLASAO ZA SVOG FAVORITA,,,, UZELI STE NOVAC I OD NARODA I NARAVNO SVOM FAVORITU NAMJESTILI POBJEDU,,,,PITAJTE RUBIN STO VAS NEGLEDAMO I NE PIJEMO VISE RUBINOVE PROIZVODE,,,,SLABO STE SE UKALKULISALI,,,EM STO CETE OSTATI BEZ VJERNIH  GLEDAOCA EM PASCE RUBINOVA POTROSNJA,,,PA DOSTA JE NARODU NARKOMANA I ALKOHOLICARA JOS CEMO DA VAM DAJEMO NOVAC DA PROMOVISETE  I U ZVJEZDE UKIVATE NARKOMANE,,,MA DAJ JESTELI NORMALNI,,,,POTISO SAM PETICIJU!!!!!!!!

 


Gost

#36

2015-06-30 12:54

ZBOG PREVARE GRADJANA I BOGACENJA HAPPY TV KUCE NA RACUN SIROMASNOG NARODA,ZBOG IZGUBLJENOG KREDIBILITETA ZA DALJNE GLASANJE,ZBOG PROMOVISANJA ALKOHOLNOG PICA GDJE JE PUBLIKA POBJEDNIKA VECINOM MALOLJETNA A POBJEDNIK JE NAGRADJEN OD RUBINA JER DOTICNI JE SNIMO REKLAME,,,I JOS 1000 DRUGIH RAZLOGA,,,,OVU TV KUCU TREBA DA ISPITA NADLEZNI U SRBIJI JER MISLIMO DA SU RADJENE NEZAKONITE MALVERZACIJE!!!!!
Ana

#37 Re: Re: Re: Re:

2015-06-30 14:53

#30: - Re: Re: Re:  

 Ja sam često pratila parove i dobro sam čula kad su Jelenu nominovali i kad je ljutito reagovala da neče ući ni u jedan rijaliti. To sve navodi da su svi učestvovali na neki način i produkcija i učesnici u prevari gledalaca, to jeste glasača. Iz tog uslovljavanja se moglo bi se zaključiti da su bili uslovljene nekim od tri mjesta, jer je produkcija svojevremeno planirala samo prvo mjesto i posle se predomislila da smiri Jelenu i Zmaja, a Maci su dali utješnu nagradu koja sa onih 5000 iznosi isto kao i Zmajeva treća nagrada. Ne vidim čime bi to mogli biti uslovljeni. Za svako uslovljavanje postoji tabak papira i tužba. Javnost je sto posto bila na njihovoj strani, javljali su se advokati da ih besplatno zastupaju, ali oni su odabrali Maldive i pokolebali gledaoce. Samim ulaskom u ovaj novi rijaliti znači da se solidarišu sa ovom TV koncepcijom i da se slažu sa svim manipulacijama koje su pratile ovaj rijaliti. Na žalost koliko je god neko od učesnika obrazovan i kulturan nema dovoljno kapaciteta da se bori sa vjetrenjačama i sve istjera na čistac. Postavlja se pitanje gdje tu karakter. Pretrpjeti sve bestijalnosti, orkestrirane napade, laži, pljuvanja po medijima, razna podmetanja od nadobudnih urednika i poluobrazovanih voditeljica,preživjeti fizički napad, gledati svog nekažnjenog napadača u večeri proglašenja pobjednika u publici i opet ući u rijaliti iste TV kuće to je totalna autodestrukcija i samoponižavanje. Na kraju pravdati to uslovljavanjem isplate honorara. Znate šta, da sam ja na njenom mjestu, sve bi oni meni trčeći isplatili honorar i još bi im spucala tužbu za nanošenje duševnog bola za dva puta uvođenje nasilnika u riijaliti, što se po propozicijama ne smije i debelo naplatila odštetu i još im naplatila troškove suđenja.  Ipak hoću da vjerujem da sudsvo u Srbiji nije toliko korupirano i da bi presuda bila u njenu korist.

Mi ne znamo, učesnici i TV znaju, postoji i druga mogućnost koja je isto tako vjerovatna da su se uplašili  javnosti i peticije koja kruži na mnogim portalima pa su Zmaju i Jeleni nešto ponudili i na brzinu ih uveli, jer je Jelena sinoć kad je ušla (koliko je i njoj vjerovati) izjavila da je  prije dva sata pozvana. A ni Bojana, ni ostali učesnici mi nisu djelovali nešto veselo.

Ovo su neka moja razmišljanja voljela bih da ih prokomentarišete. 

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-06-30 16:23


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-06-30 16:25


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-06-30 16:27


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-06-30 16:30



Gost

#42

2015-06-30 17:00

zato sto je ta televizija nemoralna. dobro se zna sta prikazuju.

Gost

#43

2015-06-30 17:03

ZBOG KRADJE GLASOVA NAMA GLASACIMA KOJI SMO ODVAJALI OD USTA DA BI GLASALI ZA NASEG FAVORITA

Gost

#44

2015-06-30 17:05

Zbog lopovluka

Gost

#45

2015-06-30 17:08

zato sto sam lopovima dao svoj dzeparac

Anonymous

#46 RUBINOVA POBEDA

2015-06-30 17:42

Prenosim sadrzaj sa kojim se u potpunosti slazem i podrzavam peticiju: OVO JE REKLAMA RUBINA KOJU JE DEGENERIKOZZ SNIMIO NEKOLIKO DANA PRED FINALE! U REKLAMI SE VRTI SLOGAN DA RUBINOVO PICE PIJU SAMO POBEDNICI. PODSECAMO DA JE RUBIN BIO GLAVNI SPONZOR RIJALITIJA! RTV HAPPY MU SE OCIGLEDNO ODUZILA PRVIM MESTO, JER BI U PROTIVNOM ISPALO DA RUBINOVA PICA PIJU LUZERI! PODSECAMO VAS DA JE BOJANA RISTIVOJEVIC PUNA 2 SATA PRED PROGLASENJE POBEDNIKA DOTICNOM OBRATILA RECIMA: SACEKAJ MALO, NE MOGU JOS DA TE PROGLASIM ZA POBEDNIKA! PODSECAMO DA JE U STUDIJU JUCE SVE BILO U ZNAKU DEGENERIKOZZE. TU JE BILA I MAMA, PRISTIGLA IZ PARIZA, SIGURNO NE ZATO DA BI DOCEKALA LUZERA NA CETVRTOM MESTU?! PODSECAMO VAS JOS I NA TO DA JE POBEDNIK U DUELIMA SA ZMAJEM, JELENOM I MACOM BIO VECITO DRUGI ILI TRECI I DA JE NOMINOVAN OD PUBLIKE VISE PUTA. PO KOJOJ LOGICI I STATISTICI ON NA KRAJU POBEDJUJE?!


Gost

#47

2015-06-30 18:05

zato sto su mi lopovi uzeli dzeparac

Anonymous

#48 Re:

2015-06-30 18:40

#2: -  

 Ljudi ja nisam ni za koga, gledam Maldive iz dosade. Ucesnica koja je danas usla, mislim da se zove Ana, malopre priznala Zmaju da su joj naredili da ga vredja u studiju. U studiju mu je rekla da je seljak kojeg narod ne podrzava. Kaze da svi moraju da podrzavaju Gastozza? CIST KRIMINAL LJUDI! OVO NIJE ZAPAMCENO, CAK I NA PINKU OVOGA NIJE BILO! JA NE MOGU DA VERUJEM DA JE TO TELEVIZIJA KOJA IMA NACIONALNU FREKVENCIJU!!!! OVO JE CIST MOBING NAD UCESNIKOM SHOWA!


Gost

#49

2015-06-30 19:04

Smatram da treba pomoci siromasne i organizovati nesto u vezi sa time,inace ovako propadamo u blato.Ovi ljudi koji ucestvuju u takvim peogramima vec imaju novac.Puno je razloga.

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-06-30 19:33