Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post


Gost

#1737 Prudon

2015-08-11 15:17

#1732: Dzoni -  

Ma dal će biti tako.Sad ste se il su se opastrmili,jer ste Rujke zapalili za grdnu kintu i ,,vi golanferi" im udarili sankcije. Svaki korov se sprečava pre zaoravanja,a ako nikne onda prska herbicidima,...e vala,pun mi je kur,...Terzića,Kradomana Božovića,Đilasa,Tadića,Đukanovića,Vlahovića,Vučelića,..i svih ostalih koji su se ,,snašli" a mi smo bili vaspitavani u duhu djedovskih običaja-poštovanja i obzira. Neka vam vašeg mora,jer za pet litara naše vode prodaćete i gaće ,.....Živi bili pa videli,..

Odgovori

Dzoni

#1753 Re: Prudon

2015-08-11 15:47:38

#1737: - Prudon 

 Ovako, prvo nauci da pises pa onda komentarisi. Pod dva predpostavljam da ovako nerazumljivo pricas pa se obrati logopedu za pomoc vjeruj mi. ;-) A sad evo ti mala lekcija iz istorije, svi vladari u Srbiji osim Kostunice i Tita su iz CG, i Tadic i Nikolic i Djindjic. Nemanjici su iz Podgorice, Vuk Karadzic iz Petnjice ne ove vase nego Petnjice kod Zabljaka odatle je i Radovan Karadzic, Slobodan Milosevic je iz Milosevica kod Savnika, Tadic i Djokovici iz Jasenovog polja kod Niksica (poslacu ti sliku crkve za koju je Novak dao pare), Petrovici sa Cetinja, Kole Kostic iz Zupe Niksicke itd itd da ne nabrajam vise ima nas dosta. :-)