Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post


Gost

#1739

2015-08-11 15:19

#1736: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Nije bitno dal smo za jug,istok,zapad ili sever.Bitna je suština. Hoćemo da budemo svoji na svome !!!

Odgovori


Gost

#1741 Re:

2015-08-11 15:28:49

#1739: -  

 Upravo tako, treba neko da upali brisace i Srbima u SRB obrise maglu ispred ociju.Nigde vise nista nema za dzabaka i zato sto smo mi "braca".Ja se sa gorskima nikada nisam pobratio niti mislim.A sto se studiranja tice neka tutnje u Zagreb ili Sarajevo tamo im je i jezik kompatibilan a isti ih jedva cekaju da posla studiranja ostanu tamo i uglave se na drzavne jasle.Ova peticija za studente mora se prosiriti i na sve likove i likushe koji su strani drzavljani ili imaju dva i vise pasosa da u SRB ne mogu biti drzavni zaposlenici a za privatni biznis potrebno je da dobiju boravisnu i radnu dozvolu.Takodjer je potrebno da granicna policija SRB aktivira diskreciono pravo i ne pusta u zemlju sumljive likove i kriminalce koje imaju vec u evidenciji bez obzira sta su toboz drzavljani i SRB.Pogledajte samo izvestaje o eksplozijama i ubistvima u BG i letimicno pogledajte imena i prezimena aktera, jasno je ko dan da su gorske provinijencije, znaci sljam koji treba proterati iz zemlje i izbrisati ih iz spiska drzavljana.