Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post


Gost

#2269 Re: Re: ERe: Re: Re: Re: Re:

2015-08-12 19:12

#2259: - Re: ERe: Re: Re: Re: Re:  

 Био је Деда Мраз и донео ми папир на коме пише, за коју годину, милогораца нема више.

Узгред, нисам из Лесковца, него из Крушевца, члан сам СНС од самог њеног оснивања и знам тачно, шта је дугорочни програм странке. Е у том програму, вас милогораца, нема на видику.

Што се тиче Срба из РС, они се дугорочно третирају, као грађани Србије, јер насилно живе у БиХ, не својом вољом, него вољом НАТО моћника, па самим тим и припадају матици Србији. Они су ти као наша Војводина или Шумадија, само што су тренутно окупирани. За разлику од милогораца, они никада нису рекли да нису Срби и увек понављају, да је њихова матица Србија. А ми из те матице, итекако саосећамо и подржавамо њихово припајање Србији.

Ваљда сте сада схватили, колика је разлика између милогораца и Додикових Срба.

Odgovori


Gost

#2271 Re: Re: Re: ERe: Re: Re: Re: Re:

2015-08-12 19:15:49

#2269: - Re: Re: ERe: Re: Re: Re: Re:  

  E koliko se ti obavijesten nije mi ni milo, pa Vucic i Milo su ka nokat i meso, na zalost,drzis li ti macke, dodje li ti sta neki Vojislav?


Gost

#2272 Re: Re: Re: ERe: Re: Re: Re: Re:

2015-08-12 19:19:10

#2269: - Re: Re: ERe: Re: Re: Re: Re:  

 Imam masu drugova iz Krusevca, sve sjajni momci, za vrijeme studija smo prosli sve i svasta, shvatas li ti kukavce da si izrod zavisni, da ces crknuti od zavisti, jebo te SNS sa sve Vucicem i nikolicem na celu... Sta se bolan tripujes ako si clan stranke, to ti je veliki minus, cim visis odje ,znaci da si neuspjesna poltroncina, da te gledaju ka brava, da ces dogurat do nekog saltera , to ti je maximum... Mrs bre!!