Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post


Gost

#2588 Re: Re:

2015-08-16 06:35

#2580: Srbija - Re:  

 Dinarski mentalitet je i kod nas u Požegi,Užicu,Arilju,Zlatiboru,Tari,...pa sa crnogorcima nema nikakve veze.Jer su oni militarizovali Onogošt i Južnu Hercegovinu,...Oni su mentalitet uvlakački.

Odgovori

Srbija

#2597 Re: Re: Re:

2015-08-16 11:35:47

#2588: - Re: Re:  

 Dobro, ja nikada ne generalizujem sve ljude i narode. Samo sam uocio da je velika ofanziva nekih predstavnika koji izmisljaju neku dinarsku ideologiju koja neverovatno ima slicnosti sa hrvatskom i albanskom tradicionalnom skolom i ideologijom. Mozete cak i u zvanicnim medijima da ih cujete sta sve lupetaju, a moje misljenje je da pokusavaju da zavedu sve srbe koji imaju bilo kakve veze sa ruralnim dinarskim poreklom. Naravno svaki kraj ima svoje prelepe i pametne ljude ali isto postoje iskompleksirani pojedinci koji im nanose stetu. Njihovom maloumnom delovanju se najbolje mogu suprostaviti ljudi koji imaju isto poreklo kao i oni, s tim da im javno objasne da ne lupetaju i odvajaju ih od svih normalnih srba... Uostalom skrenuo sam Vam paznju na ovo opasno delovanje, a siguran sam da cete sami uvideti sta sve i sa kojim ciljevima rade!