Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post

twixie

#2662 Re:

2015-08-18 09:32

#2661: -  

 Ti si neki revolucionar? Idi pa ruši Mila, Vučića je narod izabrao na poštenim izborima a i opet će. Ovo sa povlašćivanjem Crnogoraca je napravio Tadić a ne Vučić.
Možeš i sada da spavaš u šatoru, negde na Adi, u prirodi, niko ti ne brani.

Odgovori


Gost

#2664 Re: Re:

2015-08-18 09:56:56

#2662: twixie - Re:  

 A ti si verovatno neki saljivdzija. To sto je Vucic posteno pobedio je i moja zasluga. Ali mu ja glas nisam dao kao ni mnogi od nas da mirno sedi skrstenih ruku i ne ispravlja krive Drine. Nama je potreban politicar koji ce ispravljati krive Drine, a on je vec mnogo toga sto je rekao pogazio. Penzije nece biti smanjivane, tajkuni ce biti osudjeni, struja nece poskupeti, RTS pretplatu necete placati, drzava ce postovati svaku odluku suda i obestetiti novcano gradjane kojima sud donese presudu. Ovo su samo neke stvari gde je pogazio ono sto je rekao. U stvari realnost je da:

-penzije su smanjenje

-struja poskupljuje vise puta

-ni jedan tajkun u zatvoru

-uvodi se rtv pretplata

-vojim penzionerima duguju ukradinh 170 mil evra, znaci postoje pravsnozne presude, znaju da to javni dug ne moze biti jer je presudjeno, i sta rade cekaju da Strazbur donese presudu po kojoj ce nas jos vise ojaditi i naplatiti 6x vise, znaci taj luksuz sa dugovanjima ce Srbiju kostati na kraju milijardu e.

E sad ti govoris o posetnom biranju i ponovnom biranju. Ja i moja porodica mu izmicemo tepih, a veruj mi i ostali ce, jer iz dana u dan pojavljuju se nove stvari koje radi a suprotne su onome sto je govorio.

Povrh svega novac postoji za crnogorske neradnike koji se prave da su Srbi, za neke nebitne kosarkasice,vaterpoliste ,fudbalere, kaze za njih ima novca a za presude nema novca?? I ti verujes ljudima koji ne postuju zakon i oglusavaju se o sudske presude i cekas da ti Strazbur ojadi drzavu, nadajuci se da nece ici penzosi u Strazbur. E pa hoce ici ce i oni koji umuru do sipunjenja ce ostaviti ogroman novac koji ce drzava isplatiti svojim najmilijima.

 

Molim da se organizujemo i skinemo neradnicko nacisticko srbomrziteljsko cetinjasnko breme sa ledja.